לקבלת הצעת מחיר מלאו הטופס

X

קירוי בריכות שחייה

אוהלי ישראל – לא רק אוהלים

קירוי בריכות בהתאמה אישית

חברת אוהלי ישראל מתמחה ומובילה בתחום קירוי בריכות שחייה וקירוי מגרשי ספורט (טניס, הוקי וכו’) למגזר הפרטי והציבורי

כל מה שחשוב לדעת על קירוי לבריכה

קירוי בריכות ומגרשי ספורט

בריכות פרטיות, בריכות עירוניות, בריכות במועדוני ספורט, בצימרים ווילות להשכרה, בריכות ילדים, בריכות מחוממות ובריכות חוץ – כל בריכה שנמצאת תחת כיפת השמיים יכולה לקבל שדרוג משמעותי על ידי קירוי. קירוי בריכות שחייה עוזר לא רק למנוע לכלוך ולשמור על הבריכה מוצלת בקיץ הישראלי החם – קירוי לבריכה יכול גם לחסוך לבעל הבריכה כסף על תחזוקה (שימוש עודף בכלור, ניקיון פילטרים, ניקוי הבריכה ועוד). לכן, קירוי בריכה הוא תמיד השקעה נבונה.

מה היתרונות של קירוי בריכות שחייה?

  • הקירוי מאפשר להשתמש בבריכה ובמגרש הספורט בכל עונות השנה ובכל שעות היום, בכך נעשה שימוש מקסימאלי במגוון שירותי המקום.
  • קירוי הבריכה מאפשר שמירה על ניקיון מי הברכה וכן חסכון כספי משמעותי בשימוש בכלור.
  • כיסוי הבריכה מתבצע בהתאם לשטח בריכת השחייה, מאפייני השימוש והתנאים הסביבתיים.
  • האוהלים מאפשרים קירוי בעל מרחב פנימי גדול, הינם עמידים לרוחות חזקות, גשמים, קרינת UV ומכילים חומר מעכב בעירה.
  • הקונסטרוקציה הינה מאלומיניום, המעטפת מיריעות PVC וניתן להתקין יריעות שקופות או/וגם אטומות.
  • כמות הפתחים נקבעת לפי צרכי המקום.

אילו סוגים של קירוי בריכות קיימים?

קירוי קבוע – מעיין חדר קבוע לבריכה, לא ניתן להזיז או לפתוח אותו (ברוב המקרים), למעשה מדובר במבנה מעל הבריכה. קירוי קבוע משמש בעיקר לבריכות מחוממות ובריכות טיפוליות (למשל עבור שחיית תינוקות בהן חשוב לשמור על טמפרטורה ספציפית לאורך כל השנה ומיעוט כלור). את הקירוי מייצרים ממסגרת אלומיניום כשהמעטפת עשויה PVC עמיד וחזק.

קירוי מודולרי – פופולארי מאוד עבור קירוי בריכות פרטיות, מאפשר להזיז את הקירוי למצב של חצי צל חצי שמש, שמש מלאה או קירוי מלא.

קירוי מתנפח – קירוי מגוון מאוד, מתנפח עם משאבת אוויר בדומה למתקני משחקים מתנפחים לילדים. מגיע במגוון גדלים יכול לשמש לא רק לקירוי בריכות אלא גם ליצירת אוהל אירועים, אזור המתנה מוצל וממוזג וכדומה. נוח מאוד לשימוש, קל משקל, ניתן להעברה בקלות ממקום למקום ומתאים במיוחד לשימוש עונתי הן עבור בריכות מסחריות והן בבתים פרטיים. יתרון נוסף הוא מחירו הזול יחסית לשתי האופציות האחרות.

כמה עולה קירוי בריכה?

העלות של קירוי לבריכות משתנה בהתאם לסוג הקירוי, החומרים ממנו הוא מיוצר, גודלו, האם הוא כולל מנגנונים חשמליים או לא ומורכבות ההתקנה. בנוסף, במידה ותרצו קירוי מעוצב בהתאם לעיצוב האזור בו הבריכה ממוקמת יש להוסיף את עלות התאמה האישית לעלות הכללית של הקירוי. פרמטר נוסף שעשוי להשפיע על המחיר של הקירוי הוא איכותו ואיכות העבודה שבעלי המקצוע המתקינים אותו מבצעים. מטבע הדברים, ככל שנבחר בקירוי איכותי יותר כל מחירו יעלה אך הוא גם יהיה עמיד יותר ויסבול פחות מתקלות.

בריכות מקורות

לכל מטרה

מחפשים קירוי לבריכה? חברת אוהלי ישראל תשמח לעמוד לשירותכם

המומחים שלנו בתחום ישמחו לעמוד לרשותכם, לספק ייעוץ מקצועי חינם, בו יינתן דגש על אפשרות הקירוי המשתלמת ביותר מבחינת עלות, שימוש, עיצוב וצרכי הלקוח.
אנו מגיעים לכל אזורי הארץ: אזור הצפון, אזור המרכז ואזור הדרום. לקוחותינו כוללים את מועדון הספורט כפר שמריהו, קירוי בריכה בקיבוץ משאבי שדה, קרן ירוחם החדשה- קירוי בריכה בירוחם, החברה הכלכלית שהם- קירוי בריכה בשהם, מועדון הספורט בצהלה ועוד. צוות העובדים המיומן והמקצועי של חברת אוהלי ישראל מבצע את העבודה מתחילתה ועד סופה תוך שמירה קפדנית על אזור העבודה, התאמה מושלמת של הקירוי למקומו ושמירה על כללי בטיחות ותקני עבודה. בנוסף להתקנת הקירוי תינתן הדרכה לתחזוקה נכונה ואחריות עם תום הביצוע.

בין לקוחותינו

מועדון הספורט כפר שמריהו.מ.א. רמת הנגב- קירוי בריכה בקיבוץ משאבי שדה.קרן ירוחם החדשה- קירוי בריכה בירוחם.החברה הכלכלית שהם- קירוי בריכה בשהם.מועדון הספורט בצהלה- קירוי בריכה בצהלה. חשוב לציין שאנו מגיעים לכל אזורי הארץ: אזור הצפון, אזור המרכז ואזור הדרום.

צוות העובדים המיומן והמקצועי של חברת אוהלי ישראל מבצע את העבודה מתחילתה ועד סופה.
המומחים שלנו בתחום ישמחו לעמוד לרשותכם, לייעוץ מקצועי חינם, בו יינתן דגש על אפשרות הקירוי המשתלמת ביותר מבחינת עלויות וטיב. כמו כן, תינתן הדרכה לתחזוקה נכונה ואחריות עם תום הביצוע.

ניתן לקבל פרטים נוספים ומפרטים טכניים במשרד.

אוהל חיצוני ענק
אוהל קונסטרוקציה ענק לבריכה נגד גשם
אוהל קירוי ענק למגרש ספורט
אוהלים קונסטרוקציה ענקיים לקרוי בריכה
קירוי בריכה מסחרית לחורף
בריכה מקורה למכירה
קירוי בריכות שרוול
קירוי בריכה בכפר שמריהו
אוהל קירוי למגרשי ספורט
קירוי בריכות שחיה

מאמרים בנושא קירוי לבריכה:

אוהלי ישראל
אוהלי ישראל

משכירים אוהלים, ציוד לאירועים ובמות כבר 20 שנים במקצועיות ובאחריות.