לקבלת הצעת מחיר מלאו הטופס

X

5 דברים שכדאי לדעת על חברת אוהלי ישראל

   

חברת אוהלי ישראל מספקת אוהלים למגוון גדול של מטרות כבר למעלה מ-25 שנה. מרכז הפעילות של החברה ממוקם בבית חנן אך היא מציעה את שירתיה בכל רחבי הארץ – ממטולה ועד אילת. אוהלי ישראל היא בין החברות הוותיקות בארץ ועם מעטפת שירותים מקצועית ומקיפה.

אוהלי ישראל היא אחת מהחברות הוותיקות והמנוסות בתחום הקמת האוהלים בישראל

חברת אוהלי ישראל הוקמה בשנת 1997, היא בין החברות הוותיקות, המקצועיות המנוסות בתחום האוהלים בישראל. החברה הוקמה במטרה לספק שירות איכותי ברמה הגבוהה ביותר הן למגזר הפרטי והן לעסקי והממשלתי. במהלך שנות פעילותה החברה התמחתה הן בתכנון והקמת אוהלים והן באספקת ציוד נלווה. אוהלי ישראל מחזיקה בצוות מנוסה מאוד בתכנון, התאמת והקמת אוהלים בכל סדר גודל כולל אוהלי ענק למגוון מטרות.

השכרת אוהלים בגני יהושוע
השכרת אוהלים בגני יהושוע

אוהלי ישראל נותנת שירות לכוחות הביטחון וההצלה ולחברות הגדולות במשק הישראלי

בין לקוחות החברה המשמעותיים ביותר נמצאים כוחות הביטחון והצלה. החברה מספקת אוהלים למטרות רבות כולל לינת שטח, אוהלי חירום, אוהלים לבית חולים שדה, אוהלים להתארגנות ואחסנת ציוד. בעתות חירום, אוהלי החברה מגיסים לטובת מאמצי לחימה, הצלה והתארגנות. כל האוהלים עומדים בסטנדרטים המחמירים של כוחות הביטחון. בנוסף, אוהלי ישראל נותנת שירות לכמה מהגופים הגדולים במשק הישראלי. החברה מתאימה כל אוהל בדיוק למטרה הדרושה החל מאוהלי ענק לקונגרסים ותערוכות ועד לאוהלים קטנים לערבי חברה וכד'.

אוהל למטוס ישראייר
אוהל למטוסי ישראייר

תכנון והקמת אוהלים בכל סדר גודל ולכל מטרה

ההתמחות של אוהלי ישראל היא במתן פתרונות לכל מטרה. החברה מתכננת ומקימה, משכירה ומוכרת אוהלים בגדלים שונים ובעיצובים מגוונים מאוד. ביכולת הצוות לתכנן אוהל לאירוע משפחתי קטן ועד לאוהלים שיכולים להכיל אלפי משתתפים, ציוד מסיבי ואפילו אוהלים קבועים. אוהלי ישראל נותנת שירות בתחום הקמעונאי, אחסנה, חקלאות, תעשייה ומסחר, לגופים פרטיים וממשלתיים וכמובן לכל אדם פרטי שזקוק לכך.

אוהלים לאסותא ראשון לציון
אוהלים לאסותא ראשון לציון

גם אוהלים קבועים

לאוהלים לרוב יש קונוטציה של מבנה ארעי שמוקם למספר שעות או ימים. בעוד שאכן ישנם אוהלים שזו המטרה שלהם ניתן גם להשתמש באוהלים כמבנה חצי קבוע ואפילו קבוע. אוהלי קונסטרוקציה למשל בנויים ממסגרת מתכת מגלוונת עמידה במיוחד ומכוסים יריעות PVC קשיחות או יריעות מחומרים עמידים אף יותר. אוהלים ישראל מקימה גם מבנים מסוג זה שמשמשים לאחסנה, לחקלאות, למסחר ולתעשייה. כל האוהלים עומדים בתווי תקן מחמירים ומיוצרים על ידי מיטב היצרים בעולם. האוהלים גם עמידים בפני פגעי מזג האוויר ועומדים בתקנים כגון עמידות בפני רוחות ומתאימים להקמה כמעט בכל תנאי שטח.

אוהל להשכרה

לא רק אוהלים

כחלק מהחזון השירותי של החברה, אוהלי ישראל מציעה לא רק אוהלים ומבנים חצי קבועים אלא גם ציוד נלווה רב. החברה משכירה במות, מחסומים וגדרות, פודיום, מיזוג אוויר ועוד. כאשר מתכננים אירוע למשל, אפשר לקבל מעטפת שלמה הכוללת את רוב הציוד הדרוש לקיום האירוע במקום אחד. החברה מתחדשת כל הזמן במיטב הציוד והפתרונות החדישים ביותר בתחום וכיום מציעה אפילו במות לאייר לאירועים גדולים. אוהלים ישראל מקפידה להיות בראש תחום תכנון, הקמת והשכרת האוהלים בישראל ולהביא ללקוחותיה את הציוד הטוב ביותר.

אוהל ליד ושם
אוהל ליד ושם, במה וציוד נלווה נוסף
אוהלי ישראל
אוהלי ישראל

משכירים אוהלים, ציוד לאירועים ובמות כבר 20 שנים במקצועיות ובאחריות.