לקבלת הצעת מחיר מלאו הטופס

X

10 סיבות להשכרת אוהלים

   

כשמתכננים אירוע בחוץ, השכרה של אוהל היא הכרחית וניתן למצוא כיום מספר חברות שמציעות אוהלים בגדלים, עיצובים ומחירים שונים. בין אם מדובר באירוע חברה, חתונה או חגיגה של חמישים שנות נישואים, השכרת אוהל יכולה לחסוך לכם לא מעט עלויות ואתם מקבלים שירות ממומחים שיידעו לזהות את המיקום הנכון לבצע את הרכבת האוהל ומציאת האוהל המתאים ביותר למאורע.

השכרת אוהלים לאירוע חברה

אירועים במסגרת העבודה יכולים להיערך באולם הישיבות של המשרד אך העובדים בוודאי יעריכו שינוי באווירה ובמיקום. אירוע בחוץ מאפשר לעובדים להתרחק ממקום העבודה אליו מגיעים כל יום וליהנות מהאוויר הצח. השכרת אוהל מאפשרת גמישות כיוון שניתן לשהות בתוך ומחוץ לאוהל בזמן האירוע. שלא כמו השכרת מבנים מקורים כמו אולם אירועים גדול או מרכז כנסים, השכרה של אוהל מאפשרת לבנות ולעצב את אופי האירוע מהמאפיינים הכי בסיסיים של המקום. אתם יכולים לבחור למשל ליצור אווירה מאוד נינוחה באמצעות שולחנות פיקניק או לחילופין להחליט למקם פודיום שיותר מתאים לאירועים עסקיים.

השכרת אוהל ליצירת מגוון פעילויות

השכרה של אוהל מאפשרת לכם להיות מאוד יצירתיים כיוון שאפשרויות העיצוב והפעולות שניתן לערוך בו הן בלתי מוגבלות.  באירועים שמשלבים להקה שמנגנת, אפשר למקם אותם מסביב לרחבה שבה משתתפי האירוע יוכלו לרקוד. כאשר אתם מחליטים לקיים את האירוע שלכם בחוץ, אתם יכולים גם להשכיר מספר אוהלים ולייעד כל אחד מהם עבור סוג פעילות שונה. אם מדובר באירוע לעובדי החברה, תוכלו למשל להשתמש באוהל אחד להקרנת מצגת, אוהל נוסף שבו יוגשו מזון ומשקאות ואוהל נוסף שבו משתתפי האירוע יוכלו לפזז על רחבת הריקודים.

הגנה מפני תנאי מזג האוויר

אחד היתרונות הבולטים של השכרת אוהלים לאירוע היא הגנה מפני תנאי מזג האוויר. אירועים באוויר הפתוח לעיתים מוגבלים כיוון שמידת ההצלחה שלהם פעמים רבות תלויה בתנאי מזג האוויר באותו יום. בין אם מדובר ביום קיצי עם שמש חזקה או יום גשום, בנוסף להשכרת האוהל תוכלו להשכיר מיזוג נייד לאוהל, מאווררים, תנורי חימום ואף קירות צדדיים שמתחברים לאוהל – כל אלה יוכלו להגן על האורחים ולוודא שהם נהנים באירוע.

שמירה על פרטיות

בין אם החלטתם לערוך את האירוע בחצר של הבית או במקום ציבורי, השכרת אוהל תאפשר לכם לשמור על פרטיות בזמן האירוע. ישנם אוהלים להשכרה מספיק גדולים שיכולים לאכלס שולחנות  וכסאות עבור האורחים, כך שלא יצטרכו לצאת מהאוהל לאורך האירוע. כך תוכלו למנוע חדירה לפרטיות שלכם על ידי שכנים מתעניינים או עוברי אורח סקרנים.

אוהל שמותאם לצרכי הלקוח

כיוון שקיים מגוון רב של אוהלים, כיום ניתן למצוא סוג אוהל שמתאים לכל אירוע שתרצו לערוך. כיוון שהצרכים של כל לקוח הם שונים, ניתן גם להתאים את האוהל באמצעות הוספה של חלונות, אורות מיוחדים ואף גוונים שיתאימו לנושא של האירוע. השכרת אוהל לאירוע לרוב נעשית בתנאים בסייסים כאשר על התוספות צריך לדון בנפרד מול חברת ההשכרות.

התאמה לאירוע ולגודל השטח

השכרה של אוהל לאירועים אינו מגביל את עורכי האירוע מבחינת מספר המשתתפים. אוהלים גדולים יכולים להכיל בפנים כסאות, שולחנות, רחבת ריקודים, ציוד צילום, במה ולמעשה כל מה שהכרחי עבור הצלחת האירוע. השכרת אוהל היא דרך מצוינת ליצור היקף וחלל שלא היה קיים לפני כן. לעיתים שטח שנראה מאוד קטן, באמצעות אוהל יוצר תחושה של חלל רחב ונוח.

השכרת אוהל לחתונה

אוהל לחתונה הוא פתרון מושלם כאשר מעוניינים לערוך אותה בחוץ. עריכת חתונה באוהל מאפשרת לכם להיות מאוד יצירתיים ולתכנן את חתונת החלומות שלכם. אין מגבלה של מספר האורחים, שעת האירוע או עיצוב החופה. כאשר מתכננים חתונה באוהל חשוב לקחת בחשבון את הצורה של האוהל שמשכירים – אוהל מעגלי, מלבני ועוד. התאורה באוהל גם היא פרמטר חשוב כיוון שהיא הופכת את האוהל לנגיש ונוח לשהייה ממושכת לאורך כל שעות האירוע.

השכרת אוהלים – אירוע ללא מגבלת זמן

במרבית המקומות שבהם ניתן לערוך אירועים גדולים בין אם מדובר באירוע חברתי או עסקי, קיימת מגבלה של זמן. כך נוצרות לעיתים סיטואציות שבהן עורכי האירוע נדרשים לסיים מוקדם יותר ממה שהם או האורחים שלהם היו רוצים. כאשר משכירים אוהל למסיבה, אין מגבלת זמן ואפשר לחגוג את השעות הקטנות של הלילה.

פירוק, הרכבה ואחסון האוהלים

השכרה של אוהלים לרוב כוללת גם צוות שיבצע את ההרכבה והפירוק של האוהל. קיימת כמובן האפשרות של רכישת אוהל במידה ומדובר באירוע קבוע שחוזר על עצמו כל שנה, אך רכישת האוהל היא לרוב אינה משתלמת. ישנן חברות השכרה שמציעות חוזה קבוע שבו ניתן לשלם מראש עבור השכרת אוהל במועד קבוע כל שנה ואז ניתן גם שירות של אחסון האוהלים בשאר ימות הנה שכולל גם ניקוי לאחר השימוש.

אוהל להשכרה

חסכון בעלויות של אוהלים לקמפינג

רכישה של אוהל יכולה להגיע למאות ועד אלפי שקלים בעוד ששכירת אוהל נמוכה יותר באופן משמעותי וכוללת בתוכה גם פיצ'רים נוספים ושירותים שניתנים על ידי חברת ההשכרות. השכרת אוהל מאפשרת לכם לקבל מוצר חדיש ואיכותי יותר ממה שהייתם מקבלים אם הייתם רוכשים את האוהל (כיוון שעלות הרכישה של אותו אוהל איכותי היא גבוהה יותר). השכרה של האוהל אינה מצריכה מכם גם לדאוג לנושא האחסון של האוהל. אם אתם מתגוררים בדירה קטנה או בבית לא גדול שאין בו ארונות נוספים, מרתף או עליית גג, אחסון האוהל והציוד הנלווה יכולים להיות משימה לא פשוטה. היתרון עם השכרת אוהל הוא שלאחר השימוש בזמן האירוע, צוות חברת ההשכרה מפרק את האוהל ודואג לאחסון שלו.

אוהלי ישראל
אוהלי ישראל

משכירים אוהלים, ציוד לאירועים ובמות כבר 20 שנים במקצועיות ובאחריות.

לוגו אוהלי ישראל

משכירים אוהלים, ציוד לאירועים ובמות כבר 20 שנים במקצועיות ובאחריות.

מאמרים נוספים