לקבלת הצעת מחיר מלאו הטופס

X

אוהלים מומלצים

   

אוהלים הם פתרון נהדר למגוון מצבים כולל קיום אירועים, בתעשייה ומסחר, בחקלאות ועוד. השימוש של אוהלים גדולים, עמידים ומתוכננים היטב מגוון מאוד. אוהלים מומלצים לשימוש זמני וארעי או חצי קבוע ובמקרין מסוימים יכולים אפילו להחליף מבנים קבועים בבחינת סוג של בניה קלה. ממה עשויים אוהלים שמשמים למטרות אלו? באילו תחומים משתמשים באוהלים איכותיים וחזקים? האם אוהלים יכולים לעמוד בכל מזג אוויר כולל גשם ורוחות חזקות?

ממה עשויים אוהלים?

אוהלים איכותיים עשויים מתומכות מתכת ויריעות PVC. סוג המתכת, צבע היריעה, איכות החומרים עצמם, העיצוב של האוהל וכדומה משתנים מאוד בין סוג אחד של אוהל לאחר. אך באופן כללי ניתן לומר שמרבית האוהלים אכן עשויים מחומרים אלו. סוג פחות נפוץ של אוהל הוא אוהל מתנפח הדומה מאוד למשחקים מתנפחים לילדים. אך במקרה זה מדובר על אוהל בצורות שונות ולא אוהל מרובע או מלבני עם צלעות. אוהלים אלו מתאימים מאוד לאירועי חברה ממותגים למשל, למי שרוצה לעשות אירוע לילדים וכדומה.  

אוהלים מומלצים לאירועים תחת כיפת השמיים

השימוש הקלאסי ביותר של אוהלים להשכרה הוא לעריכת אירועים תחת כיפת השמיים. אוהל יכול להיות פתרון מצוין למי שרוצה לערוך אירוע בחיק הטבע, במיקום שהוא לא אולם אירועים סטנדרטי ואפילו בחורף. אוהלים עמידים מפני גשם הכוללים מערכת של חימום ומתוכננים במיוחד למזג האוויר החורפי הם פתרון מצוין. למעשה, כל אירוע ניתן לערוך באוהל יוקרתי למשל חתונה, בר/בת מצווה, שבת חתן, מסיבת רווקים/רווקות, ימי הולדת מפגשים משפחתיים ועוד.

אוהלים לאירועי חברה

חברות שרוצות לעשות אירוע חגיגי לעובדים, לתכנן אירועים עסקיים כמו השקות מוצר או תערוכות, עבור אירועי חברה גדולים ומגוונים כמו קונגרסים וכנסים ואפשרויות רבות אחרות ניתן לשכור אוהל ענק. אוהלי ענק מגיעים במגוון גדלים ועד לאוהלים עצומים של ממש שגודלם כשל מבנה. אוהלים אלו ניתנים להתאמה מבחינת גודל וצורה ואפשר להקים אותם כמעט בכל מקום.

אוהלים לשימוש בתעשייה ומסחר

שימוש נוסף של אוהלים הוא בתעשייה ומסחר כמחסנים זמניים או חצי קבועים, עבור שטחי תפעול וכדומה. אוהלים מומלצים למטרה זו הם בעיקר אוהלי קונסטרוקציה המגיעים עם שלדת מתכת חזקה במיוחד ומחברים עמידים המיועדים בדיוק למטרות אלו. אוהלים יכולים לשמש כמבנים גדולים למשל כהנגר, כאזור תפעול, עבור אחסון סחורה ועודפי ייצור ועוד. בקמעונאות משתמשים פעמים רבות באוהלים כדי להגדיל מלאי לקראת תקופות ביקוש גבוהות (למשל סביב חגי תשרי), כדי ליצור אזור מכירה נוסף בעל נושא מסוים למשל בחודשי הקיץ לקראת חזרה לבתי הספר למכירת ציוד ספציפי וכדומה.

אוהלים לחקלאות

בחקלאות ישנו שימוש רב לאוהלים, במיוחד זמניים ועונתיים. אוהלים אלו משמשים כמחסנים, כאזורי אחסנה לתוצרת טרייה לפני שינוע, כאזור אריזה בשטח, כמקום התארגנות ושמירת ציוד ואפילו כאזור מנוחה והתרעננות לפועלים. אוהלים לחקלאות מתאפיינים ביכולת שינוע קלה, גודל מותאם אישית לצרכי כל פרויקט וקלות בפירוק והרכבה.

אוהלים למועדוני ספורט

מועדוני ספורט שזקוקים לאזורים תפעוליים, עבור קבוצות ספורט שרוצות להמשיך להתאמן גם בחורף, במקום מבנה קבוע ועוד אוהלים יכולים להיות פתרון נהדר. אוהל אפשר לחלק כך שיכלול גם אזור תפעולי כמו חדרי הלבשה ובעם אוהלים איכותיים במיוחד אפשר לשלב רצפה, מערכות מיזוג אוויר, מים ועוד. ממש כמו מבנה לכל דבר ועניין.

אוהלים למחנאות ותנועות נוער

תנועות נוער שזקוקות ל"בית", טיולי מחנאות, מחנה קיץ וכדומה הם כמובן שימושים קלאסיים לאוהלים. ישנם אוהלים שיכולים לשמש ממש כמבנה לכל דבר ועניין. אוהלי קונסטרוקציה אלו הם חזקים, עמידים מפני מזג האוויר ויכולים להיות מוקמים כמעט בכל מקום. אוהלים למחנאות בגדלים גדולים מוקמים בשטח באופן מקצועי, הם משמשים כמעיין אחסניה בתנאי שטח משודרגים.

אוהלים מומלצים לשימושים ביתיים

אוהלים יכולים לשמש לא רק לצרכים "גדולים", גם בבית הפרטי אוהלים הם פתרון מצוין לכל מקום הדורש חיפוי/קירוי. כך למשל אפשר להשתמש באוהל לסגירת מרפסת לחורף, כמחסן בחצר הפרטית, עבור שטח מקורה בחוץ למשל מעל מטבח חיצוני, כקירוי בריכה לחורף ועוד. כל אוהל אפשר להתאים לתוואי של הגינה או החצר באופן אישי, גודלם של האוהלים גמיש גם כן. בנוסף, ניתן לרכוש אוהלים בהזמנה אישית בעיצובים שונים, תבעים וצורות.

אוהלים לשמירה ממזג האוויר

אוהלים איכותיים, עמידים מפני גשם המיוצרים מחומרים בעלי תקווי תקן מתאימים ומוקמים לפי דרישות תקנים מחמירים יכולים לעמוד במקומם בכל מזג אוויר. אוהלים אלו מגיעים בכל גודל כמעט, הם כוללים שימוש בחומרים טכניקות הקמה שמטרתם לוודא כי האוהל לא יסבול מדליפות בחורף, לא יהיה רגיש לרוחות חזקות ויעמוד גם בתנאי השמש הישראלית הקופחת בקיץ. כמעט כל אוהל אפשר לייצר והתקין באופן זה, בהתאם לדרישות הפרויקט והלקוח. ניתן ואף מומלץ לכלול מערכת חימום בחורף וקירור בקיץ, נקודות חשמל ומים וריצוף המתאים לשימוש באוהל להשלמת חווית השימוש והפיכת האוהל ממבנה זמני וארעי לחלוטין למבנה חצי קבוע ואיכותי (גם אם בפועל הוא לא נועד לעמוד במקומו למשך שנים).

אוהלים מומלצים למכירה
אוהלי ישראל
אוהלי ישראל

משכירים אוהלים, ציוד לאירועים ובמות כבר 20 שנים במקצועיות ובאחריות.