לקבלת הצעת מחיר מלאו הטופס

X

אוהל אבלים המתאימה לכל מזג אוויר

   

אנו משתתפים בצערכם הכבד ומעוניינים להקל על הקושי שודאי מלווה אתכם כעת ולתת לכם פתרון מיידי ונוח: השכרת אוהל אבלים. במידה וביתכם קטן מידי מלהכיל את המשפחה האבלה והמנחמים היקרים שודאי יגיעו לחבק, יש אפשרות לבנות לכם באופן מיידי אוהל אבלים המותאם לפי צרכיכם. מטרתנו לאפשר לכם מקום מרווח ונוח כמה שאפשר, שבו תוכלו להתייחד עם יקיריכם, בני משפחתם וחבריכם.

אוהל אבלים הם למעשה אוהלים מיוחדים המותאמים לקבלת מבקרים בשבעת ימי האבל. בדרך כלל מדובר באוהלים מקורים וגדולים עם אמצעי הצללה, אפשרות לפתחי אוורור ומיזוג בקיץ וחימום וקירוי בחורף (חלונות שקופים לפתיחה וסגירה) ולמעשה קיימות כל האפשרויות על מנת להעניק נוחות מרבית למשפחה האבלה, בני משפחתם ולמנחמים.

האוהל רחב היקפים ומאפשר אירוח בתנאים נוחים כך שיהיה ניתן ללכת בתוכן מבלי לחוש צפיפות ולהגיש ארוחות וכיבוד בצורה נוחה ונגישה. כמו כן ניתן להכניס אל האוהל שולחנות, כסאות, ספות ופינות ישיבה אחרות. ניתן למקם את האוהל ליד בית הנפטר – בחצר, בחנייה או בגינה, וכך יש גישה נוחה לבית הנפטר. אפשרות נוספת ופחות מומלצת היא לבנות את אוהל אבלים על גג הבית.

אנחנו חברת “אוהלי ישראל” בעלת ותק של עשרים שנה, המציעה להשכרה אוהלים לאירועים. האוהלים מיוצרים מחומרים איכותיים גבוהים, עומדים בכל התקנים, שימושיים בכל העונות ועמידים בכל תנאי מזג אויר. תוכלו למצוא אצלנו גם אוהל אבלים איכותיות ומאובזרות עם כל הציוד הרלוונטי הנדרש כולל הובלה עד לבית הלקוח, הרכבת אוהל האבלים בצורה מקצועית ובטיחותית ופירוקה בסיום השימוש, על פי צרכי הלקוח.

לרשותכם, מבחר אוהלים איכותיים להשכרה בגדלים שונים המותאמים על פי כמות האנשים שהיא אמורה להכיל. ישנם אוהלים ממוזגים או בלי מיזוג עפ”י בחירתכם, אוהלים עם פרגולות והצללות (הפתרון האידיאלי לימי הקיץ החמים או בעתים של גשם סוער) ועוד מגוון אביזרים שיקלו עליכם. כמו כן, אוהלי האבלים עמידים לגשם ורוחות חזקות בימי החורף ואין חשש לארח את המשפחה האבלה ואת המבקרים גם בעונה זו.

אוהל המשמש כסוכת אבלים

בנוסף על היותם של האוהלים מוגני גשם, הם גם ניתנים לעיגון וקיבוע גם על משטחים מרוצפים.
אנו דואגים לכם בנוסף בכל הקשור ללוגיסטיקה וריהוט: מבחר שולחנות בגדלים שונים, כסאות נוחים המתאימים לצעירים, מבוגרים וקשישים. בנוסף, מזגנים ניידים, מאווררים, תנורים, שמשיות ועוד.
האוהלים חדישים ובטיחותיים וחברתנו שמה דגש על מקצועיות, אחריות, יחס אישי ואדיב ומחירים זולים והגונים.

נשמח לתת לכם שירות ולעמוד לצדכם בשעתכם הקשה ונאחל לכם שלא תדעו עוד צער. נעשה הכל על מנת להקל עליכם, לתת לכם כל הנחוץ לכם בשעתכם הקשה, להעניק לכם מענה מיידי ושירות יעיל ומתחשב.
לפרטים נוספים התקשרו כעת: 073-3744215 | אוהלי ישראל – מושב בית חנן

אוהלי ישראל
אוהלי ישראל

משכירים אוהלים, ציוד לאירועים ובמות כבר 20 שנים במקצועיות ובאחריות.

לוגו אוהלי ישראל

משכירים אוהלים, ציוד לאירועים ובמות כבר 20 שנים במקצועיות ובאחריות.

מאמרים נוספים