לקבלת הצעת מחיר מלאו הטופס

X

לאייר לאירוע

   

במות לאייר (לייר) הן במות חזקות ועמידות במיוחד, הן חדשות יחסית בתחום הבמות בארץ. מה מיוחד בבמות אלו? לאיזה סוגי אירועים הן מתאימות ולמה חשוב לשים לב כשמחפשים במת לאייר לאירוע?

מה מיוחד בבמות לאייר?

המיוחד בבמות אלו הוא שהן מורכבות משלד ברזל מודולרי העשוי מוטות אלכסוניים, אופקיים ואנכיים המחוברים לכדי מבנה יציב במיוחד. את הבמות ניתן להקים לגובה רב כולל גב במה גדול והן מוחזקות במקומן על ידי משקולות. המבנה הייחודי של במות לאייר לאירועים מבטיח עמידות גבוהה מאוד של הבמה כנגד רוחות ותנועה על הבמה עצמה. בנוסף, היא יכולה לשאת משקלים כבדים במיוחד. כמו כן, את הבמות ניתן להרכיב כמעט על כל תוואי שטח בשל שילוב של רגליים טלסקופיות ייחודיות. את במות הלאייר אפשר לפרק ולהרכיב במהרה וכמעט בכל צורה הנדרשת לצרכי האירוע. המודולריות הגבוהה של הבמות מסוג זה מעניקה גמישות רבה למתכנני האירוע.

מגדל מלאייר

לאילו אירועים מתאים לשכור במות לאייר?

מכיוון שמדובר בבמה חזקה ועמידה במיוחד המסוגלת לשאת משקלים כבדים היא מתאימה בעיקר לאירועים בהם יש צורך בנתונים אלו. במות לאייר משמשות למשל להופעות הדורשות ציוד כבד על הבמה, אנשים רבים ויציבות גבוהה מאוד. לאייר לאירוע יתאים גם לאירועים בהם יש צורך במודולריות ויצירת צורת במה לא שגרתית מכיוון שניתן לחבר את מוטות הברזל לכמעט כל צורה הנדסית אפשרית (בכפוף לשיקולי בטיחות כמובן).

למה חשוב לשים לב כשמחפשים במת לאייר לאירוע?

ישנן מספר חברות המספקות לאייר לאירוע אך חשוב לזכור שמדובר בסוג יחסית חדש של במות בישראל. לכן הדבר הראשון שיש לשים לב אליו הוא שמדובר בחברה עם יכולות הרכבה של הבמה על פי כל ככלי הבטיחות הנדרשים. על החברה להחזיק בצוות מנוסה ומיומן בהתקנת במות לאייר. כמו כן, יש לשים לב לתכנון הבמה. חברה מקצועית תבדוק את תוואי השטח ואת הצרכים המדויקים של האירוע טרם התקנת הבמה תוך לקיחה בחשבון של המשקל הצפוי על במה, צורת הבמה, תנועת אנשים, מיקום במה ביחס לציוד אחר באירוע, בטיחות וביטחון המשתמשים בבמה.

כמו כן, כדי לבדוק את זמן ההקמה המשוער וזמן הפירוק של הבמה כדי לוודא שניתן לעמוד בלוחות הזמנים של האירוע. חברות מנוסות בהתקנת במת לאייר יוכלו לתת הערכת זמן מדויקת ונכונה.

אירוע סיום במכללה למנהל

איזה ציוד נוסף ניתן לשלב באירוע?

בנוסף לבמות לאייר ניתן לשלב באירועים מגוון גדול של ציוד, למשל:

אוהלי לאירועים – אוהלים במגוון גדול של צורות וגדלים לקיום אירוע בכל עונות השנה כולל אוהלי ענק ואוהלים עמידים לגשם.

מיזוג אוויר ופתרונות חימום – בתוך אוהלי ניתן להתקין מערכות מיזוג אוויר לשמירה על טמפרטורות נעימות לאורך כל השנה. בנוסף, ישנם פתרונות חימום והנעת אוויר לשטחים פתוחים.

גדרות ומחסומים – באירועים גדולים ורבי משתתפים גדרות ומחסומים משמשים הן לתיחום מתחם האירוע והם להכוונת המשתתפים.

ריהוט – ישנו מגוון עצום של ריהוט שניתן לשכור לאירועים הכולל שולחנות וכיסאות בשלל סגנונות וצבעים, פינות ישיבה, ריהוט פנים וחוץ ועוד. השכרת ציוד לאירועים כדאי לעשות רק דרך חברה שיכולה להציע מגוון גדול של פתרונות לכל סוג וגודל של אירוע החל מבמות קטנות דרך אוהלים ועד לבמות לאייר מורכבות. ישנו יתרון ברור בהשכרת ציוד לאירועים במקום אחד שיכול לספק את מרבית הציוד מבלי לכתת רגליים בין ספקים שונים. בין אם מדובר על אירוע פרטי או עסקי אין ספק שחברה גדולה, מנוסה, יציבה ומקצועית להשכרת ציוד לאירועים מקלה מאוד על תכנון האירוע.

אוהלי ישראל
אוהלי ישראל

משכירים אוהלים, ציוד לאירועים ובמות כבר 20 שנים במקצועיות ובאחריות.