לקבלת הצעת מחיר מלאו הטופס

X

ייצור אוהלים

   

אוהלים משמשים למגוון גדול של מטרות החל מהצללה בקיץ, דרך מבנים זמניים או חצי קבועים ועד לחיפוי חורף למטרות שונות. ניתן לשכור אוהל במספר גדלים שונים, אוהלים ענקיים, אוהלים יוקרתיים ואפילו אוהלים מתנפחים בגדלים שונים ורבים. אך בנוסף לאוהלים הסטנדרטיים, ישנה אפשרות של ייצור אוהלים לפי הזמנה אישית עם מאפיינים ומידות ספציפיים. מתי אוהלים אלו נחוצים? האם אפשר לעצב אותם לפי כל מידה ועיצוב? כיצד בוחרים חברה לייצור אוהל?

לאיזו מטרה מייצרים אוהלים בהזמנה אישית?

אוהלים בהזמנה אישית מתאימים לכל פרויקט בו יש צורך באוהל ספציפי. לרוב מדובר על אוהל בעל מאפיינים מסוימים שאינם סטנדרטיים דווקא או אוהל בעל מראה מסוים לפי דרישות הפרויקט. המטרות הנפוצות ביותר הן עבור גני אירועים, מסעדות, פאבים, בתי מלון וכדומה. אך בכל מקום בו נדרש אוהל בהתאמה אישית ניתן לייצר אותו לפי הדרישות הספציפיות של הלקוח. כך למשל, משתמשים באוהלים בייצור אישי למטרות מסחריות כגון הקמת מחסנים לוגיסטיים, קירוי בריכות שחיה בחורף, כמבנה זמני או חצי קבוע (סוג של בניה קלה, אפשרי עם מגוון רחב מאוד של עיצובים) ועוד.

האם אפשר לייצר אוהל לפי מידות לא סטנדרטיות?

בהחלט, אפשר לייצר אוהל כמעט בכל מידה – מקטן במיוחד המשמש להצללה בלבד ועד לאוהלי ענק למבנים תעשייתיים, מתחמי ענק ועוד. המידות של האוהל תלויות רק בצרכי הלקוח והפרויקט ומוגבלים רק על ידי תקני בטיחות והאפשרויות ההנדסיות הקיימות.

האם אפשר לייצר אוהל לפי דרישות עיצוביות ספציפיות?

בגדול, כן, בהחלט. אין שום מניעה לעצב את האוהל לפי דרישות ספציפיות כולל צבע התומכות וצורתן, החומר ממנו הן עשויות, החיפוי של האוהל, צורתו, פתחים כמו דלתות וחלונות, חלוקה פנימית של האוהל ועוד. עקרונית, הגבול היחיד הוא האפשרויות ההנדסיות ויד הדמיון.

האם אפשר להקים אוהל בכל מקום?

חברה מקצועית ומנוסה בקמת וייצור אוהלים יכולה לתכנן אוהל על פי דרישות ספציפיות כולל המקום בו הוא עתיד להיות מוקם. בתכנון של האוהל לוקחים בחשבון את תנאי השטח החל מהקרקע עצמה (האם ישרה, האם בטון או אדמה וכד') ועד למבנים סמוכים ונקודות מים וחשמל, דרכי גישה לאוהל ופרמטרים רבים נוספים. אין כמעט מקום בו לא ניתן להקים אוהל, הכל תלוי בסוג האוהל והיכולת של החברה המבצעת.

האם ייצור אוהלים נעשה תחת פיקוח ובהתאם לתקני בטיחות? 

בוודאי, ייצור של כל מבנה, גם אוהל, גם זמני, נעשה תחת תנאי פיקוח קפדניים מכל הבחינות. האוהלים עומדים בתקני ייצור ובקרה וחייבים לעמוד גם בתקני בטיחות ישראליים. כך למשל, אוהל חייב לעמוד בפני פגעי מזג האוויר, להיות יציב ומחובר לקרקע ללא חשש לקריסה, להיות מוקם על ידי צוות המוכשר לכך ועובד אך ורק על פי תקני הבטיחות המקובלים. כשמדובר על אוהל המשמש כבנייה קלה יש להתייחס לתקנים הרלוונטיים הנוספים ואכן, אוהלים אלו יעמדו בכל הדרישות.

האם ייצור אוהלים כולל גם הרכבה ופירוק שלהם?

מרבית הלקוחות המבקשים לייצר אוהל בהתאמה אישית יעדיפו לא להרכיב או לפרק אותו בכוחות עצמם. בדרך כלל מדובר על מוסדות, ארגונים, עסקים גדולים בתחום הבידור, המלונאות וכדומה. אך גם לקוחות פרטיים המזמינים אוהל בייצור אישי יעדיפו כמובן שלא להרכיב או לפרק אותו. לכן, חברה מקצועית שעוסקת בתחום האוהלים תספק גם את השירות הזה על ידי צוותים מוסמכים ומנוסים.

אוהל לאירוע בשטח

איך לבחור חברה מקצועית לייצר אוהלים?

בבואנו לחפש חברה מקצועית למטרת ייצור אוהלים חשוב מאוד לשים לב לכמה פרמטרים כשהראשון הוא ניסיון. כמו בכל תחום תכנוני והנדסי ולניסיון אין תחליף. כך גם כאן, חברת אוהלים וותיקה, עם צוות מקצועי ומנוסה ללא ספק תדע להציע פתרונות מוכחים מצד אחד ויצירתיים מצד שני אם אלו נדרשים. בנוסף, כדאי לשים לב לעמידה של האוהלים עצמם בתווי תקן ישראליים והקמה שלהם לפי תקנים רלוונטיים. חשוב לקבל אישורים על כל אלו ולהימנע מחברות שלא מוכנות לספק אותם. כמובן שמחיר נמוך במיוחד עשוי להצביע על אוהלים המיוצרים מחומרים שאינם איכותיים ועבודה שנעשית על ידי צוותים ללא ניסיון ומומלץ להתייחס אליו "כדגל אדום". חברת ייצור והקמת אוהלים איכותית תדע להציע את שירותיה במחיר משתלם ללא פשרות על איכות ובטיחות.

אוהלי ישראל
אוהלי ישראל

משכירים אוהלים, ציוד לאירועים ובמות כבר 20 שנים במקצועיות ובאחריות.

לוגו אוהלי ישראל

משכירים אוהלים, ציוד לאירועים ובמות כבר 20 שנים במקצועיות ובאחריות.

מאמרים נוספים