לקבלת הצעת מחיר מלאו הטופס

X

הצללות לאירועים

   

ארץ ישראל התברכה במשאבי טבע רבים, נופים, טבע, ים, שלג והרים, מישור ויערות אך לצד כל אלו – התברכנו גם בשמש, הרבה שמש. בישראל, השמש קופחת לאורך רוב השנה ובחודשי הקיץ שהייה בחוץ ללא הצללה כמעט בלתי נסבלת. לכן, כל מי שמתכנן אירוע קטן או גדול חייב לדאוג לאזור מוצל ונוח עבור האורחים או המבקרים.

סוגי הצללות לאירועים

יש מספר אפשרויות שיכולות לשמש עבור הצללות לאירועים החל מגזיבו פשוט ועד לאוהלים יוקרתיים.

חיפוי פרגולה לאירוע

בתים פרטיים שמתכננים לארח אירוע, אולמות אירועים עם פרגולות, מסעדות, בתי מלון וכל מקום שיש בו פרגולה נאה אך לא כזאת שתוכננה לספק הצללה איכותית יכולים להשתמש בחיפוי פרגולה להשגת הצללה טובה יותר. חיפוי של פרגולה יכול להיעשות במגוון גדול מאוד של חומרים ובהתאמה אישית לגודל וצורת הפרגולה. זו היא דרך פשוטה, קלה ולא יקרה להשיג אפקט הצללה עמוק מבלי לשנות את אופי הפרגולה או להסתבך עם פרויקט בניה מורכב. החיפוי יכול להיעשות לאירוע בלבד או לשמש לחודשים ארוכים ואפילו בתקופת החורף – הכל תלוי בחומר ממנו הוא עשוי (יש המון אופציות וחבה מקצועית תדע לכוון את הלקוח לפי צרכיו).

גזיבו לאירועים

גזיבו הוא אופציה אסתטית ומצוינת לכל אירוע בו נדרשת הצללה ממוקדת למשל עבור חופה, טקס הענקת תעודות, טקס בר/בת מצווה, הופעה קטנה במסגרת אירוע, לירידים, טיולים הכוללים פיקניק, דוכנים ועוד. גזיבו הוא מבנה שקל מאוד להקים ולפרק, הבד ממנו עשוי הגזיבו נושם ולא גורם לעומס חום, הוא נראה נהדר ויכול לשמש כפתרון הצללה זמני או קבוע. עבור אירועים גדולים, גזיבו יכול להיות מעוטר, מקושט ומותאם לכל סגנון וקונספט עיצובי בקלות.

אוהל "שנטי" להצללת שטח גדול

אוהלי שנטי הם האוהלים הקלאסיים שמשמים להצללה זמנית או חצי קבועה. אלו אוהלים שבסיסים בעצם מוטות גבוהים ועליהם מותחים יריעות בד או PVC. היתרון הגדול ביותר של הצללות לאירועים עם אוהלי שנטי היא העובדה שאפשר למקם אותם כמעט בכל מקום, על כל תוואי שטח וכמעט בכל צורה אפשרית. המגבלות היחידות הן של בטיחות ויציבות בסיסית של המוטות (שיקולים שהחברה המתקינה לוקחת בחשבון כמובן). אוהלים אלו מתאימים מאוד לתקופת הקיץ למגוון שימושים כולל באירועים גדולים כמו הופעות, כנסים, אירועי חברה ועוד. אך אוהלי שנטי קטנים יותר אפשר בהחלט לראות גם באירועים פרטיים כמו חתונות, בר ובת מצווה, מפגשים משפחתיים ואפילו אזכרות וכאוהל אבלים בחום הקייצי.

אוהלים לאירועים בקיץ

אוהלים לאירועים בדרך כלל מקושרים לאירועים בחורף באוהל שעמיד לגשם ורוחות. אך גם בתקופת הקיץ, אוהלים משמשים לאירועים במתכונת "אוהל פתוח" שמתוכנן כך שקירותיו פתוחים. אוהלים אלו מגיעים במגוון גדול מאוד של עיצובים החל מאוהל מלבני פשוט ועד לאוהלים יוקרתיים בעיצובים מותאמים אישית. כמובן שכל אוהל שכזה ניתן לסגור ולקבל למעשה מתחם סגור, מוגן מקרני השמש מכל צדדיו ועמיד גם לרוחות (יעיל מאוד למשל לאירוע באזורים הרריים או בחוף הים, גם בקיץ). כמובן שאפשר לשלב אמצעי קירור בתוך האוהל החל ממאווררים ועד למיזוג אוויר של ממש.

מה אפשר לשלב עם הצללה לאירוע?

אוהלים והצללות לאירועים הם מבנים חזקים, עמידים ומיועדים לא רק לשמש כחיפוי וקירוי אלא יכולים גם להחזיק לא מעט ציוד נוסף. כך למשל אפשר לחבר למסגרות האוהל תאורה, מערכת הגברה וכריזה, מאווררים ועוד. באוהלים סגורים אפשר לשלב יחידות קירור בקיץ ליצירת אולם אירועים נייד של ממש שאפשר למקם בכל מקום לאירוע בכל סדר גודל כמעט.

הצללה לאירוע יוקרתי

איך בוחרים חברה לביצוע הצללות לאירועים?

אם אתם מתכננים אירוע, קטן או גדול, חשוב לבחור בחברה שיכולה לא רק לספק לכם ציוד להצללה אלא גם לתכנן, להקים ולפרק את ההצללה בצורה מקצועית. עבור אירוע בינוני או גדול, חשוב במיוחד תכנון מראש, בחינה של תנאי השטח, היכן בדיוק נכון להקים את ההצללה, כיצד לקבע אותה באופן בטיחותי, תנאי מזג אוויר צפויים (רוח למשל היא פקטור מאוד חשוב כאן) ועוד. על החברה להיות מקצועית, בעלת ניסיון ולהחזיק בצוות מתקינים מנוסה. חברה מקצועית תוכל לספק פתרונות הצללה לכל פרויקט באון אישי תוך התאמה מדויקת מאוד לדרישות הלקוח.

אוהלי ישראל
אוהלי ישראל

משכירים אוהלים, ציוד לאירועים ובמות כבר 20 שנים במקצועיות ובאחריות.

לוגו אוהלי ישראל

משכירים אוהלים, ציוד לאירועים ובמות כבר 20 שנים במקצועיות ובאחריות.

מאמרים נוספים