לקבלת הצעת מחיר מלאו הטופס

X

מה כדאי לקחת בחשבון כשבוחרים אוהל להשכרה?

   

בין אם אתם מתכננים אירוע משפחתי, ערב גיבוש לעובדים, כנס מקצועי או מסיבה מטורפת – בחירת לוקיישן קסום בחיק הטבע בהחלט עשויה לשדרג את היום או הערב המיוחד הזה ולתת לאורחים הרגשה ייחודית שתיזכר לאורך זמן.

השכרת אוהל לאותו האירוע תוכל לחסוך המון בעיות ותקלות, להבטיח ראש שקט בשעת השין ואפילו לשדרג את החוויה כולה. כך תוכלו למנוע ממזג אוויר לא צפוי להחריב את התוכניות, תקנו להפקת האירוע תחושה מקצועית יותר וגם תוכלו לייצר אזורים ייעודיים לשימוש הצוותים המקצועיים או האורחים.

אז איך לבחור אוהל שישרת בדיוק את המטרה שלכם ויתאים כמו כפפה ליום המיוחד הזה? הנה כמה דגשים שיעזרו לכם לקבל החלטה:

א. מה אומרים השמיים?

למזג האוויר ביום הגדול יש השפעה מכרעת על תכנון האירוע ועל התאמת האוהל המושלם בשבילו. אז נכון, לא תמיד קל לדעת מה תהיה התחזית באירוע חודשים מראש, אך מועד קיומו בהחלט יכול לעזור לקבל מושג על מה שצפוי.

לדוגמה, כשמקיימים אירוע בסתיו או באביב, סביר שהטמפרטורות יהיו נעימות ולכן תוכלו להסתפק באוהל שייתן מכסה מינימלי מהגשם או מהשמש. עם זאת, אירוע ביולי-אוגוסט כנראה יהיה חם מאוד ובינואר או פברואר ייתכן שהאורחים יתכסו בהמון שכבות כדי לברוח מהקור. לכן, אם אתם מקיימים אירוע בחודשים עם מזג אוויר קיצוני, כדאי לשקול להוסיף לו גם מיזוג נייד שישרה תחושה נעימה על המשתתפים בכל תנאי האקלים.

ב. מה הלו"ז?

האם תרצו שלפני תחילת האירוע המרכזי האורחים יוכלו “להתמנגל” ולהירגע במתחם ייעודי? האם אתם מארגנים מסיבה מקפיצה ורוצים לארגן לרוקדים גם אזור נעים ושקט עם פופים להתרעננות? או שאולי אתם מתכננים כנס יוקרתי ורוצים לארגן אזור נפרד לארוחה משותפת? כשאתם מתכננים את האירוע – חשבו על האזורים השונים שיהיו בו – ונסו להבין מתי תרצו שהאורחים יבלו בחוץ ומתי תעדיפו לכנס אותם בחלל סגור.

ייתכן כי תחליטו שדרוש לכם אוהל גדול אחד למשך כל האירוע, יכול להיות שתעדיפו לקיים חלק מהאירוע בחוץ ואת חלקו בתוך האוהל – או שבכלל תזדקקו לשני מתחמים סגורים ושונים לכמה חלקים ביום הגדול.

ג. מה עם הצוות המקצועי?

האם צוות ההסעדה, ההגברה או התאורה זקוק לאזור ייעודי להנחת הציוד או להתארגנות? האם אתם בעצמכם זקוקים לאזור כזה שיאפשר להתארגן ולסדר את כל הדברים שישמשו אתכם באירוע? חשיבה מראש על האילוצים האלו תעזור להבין האם יש צורך ליצור מחיצה באוהל שתפריד בין אזורים שונים – או שאולי בכלל נדרש לרכוש אוהל נוסף וקטן יותר לשימוש הצוות.

אוהלים מומלצים להשכרה

ד. כמה אתם?

למספר האנשים שייקחו חלק ביום הגדול יש השפעה מכרעת בתכנון האירוע וכמובן על בחירת האוהל שישמש אותם. אתם לא רוצים שאנשים יצטופפו באירוע כמו סרדינים, ומנגד לא תרצו להשקיע באוהל עצום בגודלו בשביל כמה עשרות אנשים. לכן, אל תתחילו לבחון רכישה של אוהל לאירוע לפני שיש לכם תשובה לשאלה הכל כך חשובה ובסיסית הזאת.

אוהלי ישראל
אוהלי ישראל

משכירים אוהלים, ציוד לאירועים ובמות כבר 20 שנים במקצועיות ובאחריות.

לוגו אוהלי ישראל

משכירים אוהלים, ציוד לאירועים ובמות כבר 20 שנים במקצועיות ובאחריות.

מאמרים נוספים