לקבלת הצעת מחיר מלאו הטופס

X

אוהל ממוזג

   

אירוע באוהל אפשרי בכל עונות השנה תודות ליחידות מיזוג אוויר מתקדמות – ניידות, שקטות ואפקטיביות לשמירה על טמפרטורה נעימה בתוך האוהל. השכרת אוהל עם מזגן הוא פתרון נהדר לכל מי שמחפש מקום מיוחד ומעניים לאירוע מכל סוג החל מאירועים כמו חתונות, בר/בת מצווה או ברית/ה ועד לאירועי זיכרון, כנסים, מפגשים והשתלמויות, השקות ואירועים עסקיים ושיווקיים ועוד. מה היתרונות של אוהל ממוזג? למה חשוב לשים לב כשבוחרים חברת השכרת אוהלים ואיך לוודא שהאירוע שלכם יעבור חלק?

למה דווקא אוהל לאירוע הבא שלכם?

אירועים בגני אירועים, אולמות ומיני חללים סגורים היא דבר שבשגרה. אך אנשים רבים מחפשים מקום קצת אחר לקיום האירוע שלהם, מיקום שהיה מעניין, פחות סטנדרטי, לאירוע באמת בלתי נשכח. אוהל לאירועים הוא הפתרון המושלם – ניתן להקים אותו בכל מקום כמעט, גם ללא חיבור לרשת החשמל והמים (חברה מקצועית תדע לספק פתרונות), בחיק הטבע, בפארק, בחלל פתוח, בחוף הים, במדשאה של וילה גדולה, על צוק המשקיף לים או אפילו בחצר. אוהלים לאירועים יכולים להגיע במגוון גדול של עיצובים להתאמה מושלמת לקונספט של האירוע, המחיר מאוד משתלם בטח ובטח שיחסית לגן אירועים והגמישות בעיצוב והקמה של האוהל מאפשרת לתכנן את האירוע כיד הדמיון והטעם הטובה עליכם.

אוהל ממוזג לאירוע בחודשי הקיץ החמים

הקיץ הישראלי הוא תקופת האירועים הקלאסית. אך יחד עם מזג אוויר שמשי גם המעלות והלחות מגיעים וככל שהקיץ מתקדם, שהייה בחוץ הופכת ללא נעימה, במיוחד באזורים רוויי לחות כמו מישור החוף. למי שמחפש את כל היתרונות של אוהל לאירועים יחד עם רצון לשמור על נוחות בתוך האוהל, אוהל ממוזג הוא הפתרון האולטימטיבי. יחידות קירור מותאמות לאוהל לפי גודלו, המנוע שלהן ממוקם בחוץ ואינו מרעיש. יחד עם תכנון נכון של האוהל (למשל אזור איזון טמפרטורות בכניסה לאוהל או קיר אוויר) פנים האוהל מרגיש כמו אולם ממוזג ונעים גם כשהמעלות מחוץ לאוהל עולות. שילוב של קירוי האוהל מפני השמש מספק קרירות נעימה ומבטל כמעט לחלוטין את החום של הקיץ הישראלי.

אוהל ממוזג לאירועי חורף

אירועים בחודשי האביב והקיץ הם אמנם הנפוצים ביותר אך גם אירועי חורף מתקיימים בישראל לא מעט. החורף הישראלי נחשב לקל יחסית הן מבחינת טמפרטורות והן מבחינת מזג האוויר הכללי כך שקיום אירוע באוהל הוא פתרון מצוין למי שמחפש טוויסט לאירוע שלו. אוהלים איכותיים עמידים לגשם ומוצבים כך שרוחות אינן מפריעות לקיום האירוע כלל. עם זאת, בחודשי החורף הקרים מומלץ לשלב יחידת מיזוג אוויר בתוך האוהל. ניתן לשלב גם פטריות חימום ותנורי חימום ניידים לשמירה על טמפרטורה אחידה בכל האוהל.

מיקום והתקנה מקצועית של אוהל עם מזגן

אוהלים ממוזגים איכותיים מגיעים עם יחידת מנוע המוצבת מחוץ לאוהל, פרט חשוב מאוד לשמירה על אירוע נטול ציוד מיותר בתוך האוהל ומניעת רעש. התקנה של היחידה נעשית בצורה בטיחותית על פי כל כללי ודרישות הבטיחות הרלוונטיות והיא ונסתרת מעיני האורחים. גודל היחידה וההספק שלה מותאמים באופן אידאלי לגודל האוהל כך שמיזוג האוויר יהיה אפקטיבי. ניתן לחבר את היחידות לנקודת חשמל (למשל אם האירוע הוא בחצר אחורית של וילה) או לגנרטור. את הגנרטור מציבים כך שהוא אינו מפריע לקיום האירוע וממוקם במרחק שלא גורם למפגע רעש.

מיזוג נייד לאירועים

איך בוחרים חברה להשכרת אוהל עם מזגן? למה חשוב לשים לב?

בואנו לבחור חברה להשכרת אוהלים, במיוחד בשילוב ציוד טכני כמו יחידות מיזוג אוויר חשוב מאוד לבחור בחברה בעלת ניסיון, מוניטין ומקצועיות גבוהה. במיוחד חשוב לשים לב לתקינות הציוד, לגילו ולמצבו הן של האוהל והן של יחידות המיזוג. חברה מקצועית דואגת לציוד תקין, חדיש וכמובן – אוהל נקי, שלם, נאה וללא פגמים. בנוסף, מומלץ לא להתפתות להצעות מחיר נמוכות במיוחד. ישנן חברות שרק משכירות אוהלים ללא שירות התקנה ופירוק ולכן הצעות המחיר שלהן נמוכות במיוחד. כמובן שעבור קיום אירוע, אפילו בסדר גודל בינוני, לא מדובר על אפשרות רלוונטית כלל וכלל. בנוסף, חברות ללא ניסיון רב ועם ציוד שלא עומד בסטנדרטים גבוהים גם הן עשויות לתת הצעות מחיר נמוכות משמעותית ממחיר השוק. בזמן אירוע, הדבר האחרון שתרצו להתמודד איתו הוא כשל של יחידת מיזוג האוויר בגלל ציוד לא איכותי. לכן, בחרו בחברה וותיקה עם המלצות, ניסיון, הוכחות לקיום אירועים בסדרי גודל שונים, ציוד מגוון וצוות קבוע ומקצועי. חברת השכרת אוהלים מקצועית תוודא שהאירוע שלכם יעבור חלק, שיחידות המיזוג עובדות בתפוקה מלאה ושהבחירה בקיום אירוע באוהל תהייה ההחלטה הטובה ביותר שקיבלתם.

אוהלי ישראל
אוהלי ישראל

משכירים אוהלים, ציוד לאירועים ובמות כבר 20 שנים במקצועיות ובאחריות.

לוגו אוהלי ישראל

משכירים אוהלים, ציוד לאירועים ובמות כבר 20 שנים במקצועיות ובאחריות.

מאמרים נוספים