לקבלת הצעת מחיר מלאו הטופס

X

אוהל יוקרתי

   

הפקת אירוע יוקרתי, בין אם מדובר על אירוע פרטי כמו חתונה או אירוע עסקי כמו השקת מוצר יוקרתי או אירועי חברה דורשת קודם כל מיקום. חברות הפקה רבות פונות להשכרת אוהלים כדרך מצוינת לקיום אירוע בכל מקום שיבחרו. עם אוהל להשכרה ניתן לקיים אירוע יוקרתי ביותר בכל אזור – החל מחוף הים, דרך חולות המדבר ועד לחיק הטבע. אוהלים יוקרתיים הם קטגוריה ספציפית בתוך עולם האוהלים להשכרה, הם משמשים בדיוק עבור אותם אירועים להם אוהל סטנדרטי לא יספיק, אירועים ברמה גבוהה, עם תקציב מרשים ואווירה יוקרתית ומעוצבת.

לאילו אירועים יש צורך בהשכרת אוהל?

השכרת אוהלים מתאימה לכל אירוע המתרחש תחת כיפת השמיים, החל מאירועים פרטיים קטנים כמו ברית משפחתית בחצר האחורית ועד להפקות ענק של אירועי חברה, הופעות, אירועים פוליטיים עוד. כמו כן, ניתן לשכור אוהלים לאירועי שטח כמו טיולים מאורגנים, סדנאות, פסטיבלים וכדומה. כיום, מגוום האוהלים המוצעים להשכרה רחב מאוד החל מאוהלים קטנים המתאימים לשימוש פרטי ועד אוהלי ענק בעיצוב ותכנון אישי המותאם לאופי האירוע. אוהלים יכולים לשמש גם כקירוי לבריכות שחיה, עבור פעילויות של תנועות נוער ומועדוני תחביבים (רוכבי אופניים בטיולי שטח למשל), עבור צוותים לרפואיים וצוותי הצלה, כמחסן זמני בקמעונאות וחקלאות ועוד. היכולת להקים את האוהל בכל מקום, במהרה ולשלב בו מגוון של ציוד נוסף הופכת אוהלים להשכרה לפתרון מצוין למגוון רחב מאוד של שימושים.

מה ההבדל בין אוהל רגיל לאוהל יוקרתי?

אוהלים סטנדרטיים להשכרה מתאימים לכל סוגי האירועים. חברת ההשכרה תעזור ללקוח המתעניין לבחור הן את סוג האוהל הנכון עבורו והן את גודלו וצורתו. מרבית האוהלים המיועדים להשכרה עשויים מסגרת אלומיניום, צורתם מלבנית והם מכוסים בבד PVC לבן, עם פתחים או ללא, עם חלוקה פנימית או ללא וניתנים להקמה כמעט בכל מקום (תלוי בסוג האוהל). אך אוהלים יוקרתיים שונים במקצת. כדי להפיק אירוע יוקרתי מארגני האירוע יחפשו את ה"וואו" בכל ציוד שיבחרו כולל האוהל. לכן אוהלים יוקרתיים מעוצבים בצורות מעוניינות יותר למשל ככיפות גיאודיזיות (משולשים), עם מוט מרכזי המשווה לאוהל מראה מעניין יותר, קירות האוהל עשויים וילונות בד או אוהל שקוף לחלוטין

האם כל חברת השכרה מחזיקה אוהל יוקרתי לאירועים?

ישנן לא מעט חברות השכרת אוהלים המציעות אוהלים לאירועים, חלקן מחזיקות באוהלים יוקרתיים אך מרביתן לא. לרוב, אוהלים סטנדרטיים לאירועים מגיעים במידות מוכנות מראש והם עשויים מסגרת אלומיניום בכיסוי PVC לבן. אוהלים אלו יכולים להתאים לאירוע כמובן אך אם מדובר על אירוע יוקרתי הרי שנבקש למצוא את הטוב ביותר. אוהל יוקרתי אינו זול לרכישה ולכן רוב החברות לא מחזיקות באוהלים אלו.

בנוסף לאוהל, מה עוד צריך להפקת אירוע יוקרתי?

מעבר לאוהל, שהוא הפריט הגדול והמשמעותי ביותר להפקת האירוע נצטרך מגוון ציוד נוסף. באירועים יוקרתיים במיוחד חשוב לשים דגש על הציוד הנלווה למשל שולחנות וכיסאות, תאורה ועוד. להפקת אירוע ניתן לשכור כמעט כל פיסת ציוד תחת השמש למשל:

  • ריהוט – כיסאות ושולחנות, פינות ישיבה, פינות "זולה" (גם בעיצוב יוקרתי) ועוד.
  • מיזוג אוויר – אחת הדרכים לשדרג כל אירוע היא על ידי הוספת מערכת מיזוג אוויר לאוהל. כיום ניתן לשכור        מערכות שביכולתן הן לקרר והן לחמם הכוללות מזגן, פטריות חימום, מאווררים וכדומה. חברת השכרה         מקצועית תוכל תתכנן את שילוב המערכת עם האוהל כך שתנאי מזג האוויר מחוץ לאוהל כלל לא משנים   והאווירה בפנים תהיה נעימה בכל עונה.
  • תאורה – תאורה מרכזית, תאורת אווירה, ספוטים, תאורה לריקודים ועוד.
  • טקסטיל – מפות, דגלים, דגלונים וקישוטי בד וכדומה.
  • פודיום וחופה – עבור אירועים מיוחדים כגון חתונות ניתן לשכור חופה מעוצבת, באירועים עסקיים פודיום ואירועים הכוללים הופעה במות במגוון דגלים.

בנוסף לציוד המשמש את האורחים ישנו גם ציוד המשמש את ההפקה למשל גדרות, מחסומים, עמדות הכנת אוכל וחימום או קירור, גנרטורים ועוד. בהפקת אירוע יוקרתי נרצה שאלו יתאימו למראה כללי והנושא של האירוע ואכן, ניתן לשכור ציוד התואם לאופי האירוע ללא קושי.

אוהל יוקרתי לאירוע

איך לבחור חברת השכרת אוהלים לאירוע יוקרתי?

כפי שראינו, לא כל חברה מחזיקה באוהלים יוקרתיים אך מבין החברות שכן, כיצד נוכל לבחור את החברה הטובה ביותר? מעבר לסוג, צורת ומבנה האוהל שנרצה חשוב לוודא שמדובר בחברה המציעה שירות כולל. שירות מלא כולל לא רק השכרת האוהל אלא גם תכנון שלו בהתאם לצורכי ההפקה, גודל וצורת האוהל, המיקום האופטימלי שלו בשטח האירוע, שילוב שלו אם מבנים באזור, תוואי השטח, מרחק מאזורי שירות, גנרטורים או מקור חשמל וכדומה. חברה מקצועית תוכל לעזור להפקה לתכנן את כל הדרוש סביב האוהל. כמובן שחברת השכרת אוהלים תוכל להקים את האוהל עבור ההפקה. הקמת אוהל, במיוחד אוהל יוקרתי וגדול אינה פשוטה. ההקמה דורשת ידע וניסיון, צות בעל יכולות טכניות מתאימות וכמובן – עמידה בסטנדרטים של בטיחות. חברת השכרה מקצועית, אמינה ומנוסה תוכל לספק את כל השירותים הללו ללא קושי, תוך זמן סביר ובמחיר משתלם.

אוהלי ישראל
אוהלי ישראל

משכירים אוהלים, ציוד לאירועים ובמות כבר 20 שנים במקצועיות ובאחריות.

לוגו אוהלי ישראל

משכירים אוהלים, ציוד לאירועים ובמות כבר 20 שנים במקצועיות ובאחריות.

מאמרים נוספים