לקבלת הצעת מחיר מלאו הטופס

X

אירוע בים

   

אירועים באוויר הפתוח הן אופציה מצוינת לחגיגה מכל סוג. החל מאירועים פרטיים כמו חתונות, בר/בת מצווה ומפגשים משפחתיים גדולים ועד אירועים עסקיים כמו ימי גיבוש, השקות ואירועים שיווקיים מרובי משתתפים. אירוע בים הוא אופציה נהדרת אך כזו שדורשת בכל זאת תכנון. מה חשוב לדעת על אירועים בים? איזה ציוד נדרש לקיום אירוע בים? למה חשוב לשים לב?

באילו חופים ניתן לחגוג אירוע?

חופי ישראל מתחלקים לשני סוגים: חופים מוכרזים לרחצה וחופים שאינם מוכרזים. חופי הרחצה המוכרזים כוללים שירותי הצלה ומנוהלים על ידי הרשות המקומית שהחוף נמצא בתחומה. חופים אלו לא מתאימים לקיומו של אירוע גדול בדרך כלל מכיוון שהם נועדו לרווחת המתרחצים. חופים שאינם מוכרזים מתאימים יותר לקיום אירוע בים. חשוב לזכור שאם מדובר על אירוע גדול או כזה הדורש הקמה של ציוד בחוף יש לבדוק מול העירייה הרלוונטית לגבי דרישות לקיום אירועים בשטחה.

מהן העונות המומלצות לאירוע בים?

עונת החורף אינה מתאימה כמובן לקיומו של אירוע בים שכן מזג האוויר מודגש יותר בחוף הים. רוחות וגשם, ים סוער וטמפרטורות נמוכות לא יאפשרו לקיים את האירוע. בקיץ ניתן לקיים אירועים בים אך יש לקחת בחשבון את החום והלחות. אירועים שכוללים ספורט ימי, רחצה בים או נערכים במתכונת של "יום בים" יכולים להתאים גם לאמצע הקיץ. אך אירועים בהם מגוון של מוזמנים (למשל צעירים לצד מבוגרים יותר) והמטרה היא לערוך אירוע בו כל המשתתפים ירגישו נוח עדיף לקיים בעונות המעבר. בזמן זה של השנה הים נוח, אין רוח חזקה והטמפרטורות נעימות.

מהן השעות המומלצות ביותר לאירוע בים?

השעות המומלצות ביותר לקיום אירוע בים הן שעות הבוקר המוקדמות ועד הצהריים ומשעות אחר הצהריים ואל תוך הלילה. בשעות אלו הים לרוב רגוע, הטמפרטורות סבירות גם בקיץ ואפשר לקיים כל סוג של אירוע בנוחות למשתתפים.

איזה ציוד נדרש להפקת אירוע בים?

בהתאם לאופי האירוע יש לא מעט ציוד שצריך לארגן. קודם כל מכיוון שרוב האירועים מתקיימים בים בקיץ חשוב לחשוב על צל. אוהל לאירועים הוא הפתרון הטוב ביותר. ניתן לשכור אוהל בכל סדר גודל החל מאוהל שמתאים ל-20 איש ועד לאוהל שמתאים לאירוע רב משתתפים של אלפי אנשים. אוהל לאירועים מגיע לא רק במגוון גדלים אלא גם בצורות שונות בהתאם לצרכי האירוע. מבית האוהלים מלבניים אך ניתן למצוא גם פתרונות הצללה לשטחים גדולים בעזרת אוהלים שנטי, אוהלים מעוצבים וצליות הממוקמות בדיוק לפי תוואי האירוע. אוהל סגור ניתן לשלב עם מערכת מיזוג אוויר ו/או מאווררים כך שאפשר לקיים את האירוע גם בעונת הקיץ החמה.

בנוסף, מכיוון שאירוע בים מתקיים בדרך כלל הרחק מחוף מוכרז יש לחשוב על שירותים ניידים ומקורות מים. ציוד לאירועים בים יכלול גם ריהוט בהתאם לאופי האירוע, גידור ועד למיתוג (באירועים עסקיים).

רשימת ציוד אישי לאירוע בים – מארז לכל משתתף

אם אופי האירוע כולל רחצה בים ופעילויות בחול (לאומת למשל חתונה אלגנטית על שפת הים) כדאי לכלול גם ציוד לכל משתתף. באירועים ממותגים הציוד יכול לשאת את צבעי ולוגו החברה, באירועים משפחתיים את שם בעל השמחה או תמונתו. הציוד שאפשר לכלול במארז שכזה מאוד מגוון למשל:  מגבת, קרם הגנה, מברשת קטנה לניקוי חול מהנעליים, כובע, כפכפי ים, מגבת חוף גדולה, בקבוק מים רב פעמי ועוד כיד הדמיון הטובה. מארז אישי לכל משתתף באירוע הוא דרך מצוינת להשאיר מזכרת מהיום המיוחד.

אירועים בטבע
אוהלי ישראל
אוהלי ישראל

משכירים אוהלים, ציוד לאירועים ובמות כבר 20 שנים במקצועיות ובאחריות.

לוגו אוהלי ישראל

משכירים אוהלים, ציוד לאירועים ובמות כבר 20 שנים במקצועיות ובאחריות.

מאמרים נוספים