לקבלת הצעת מחיר מלאו הטופס

X

אוהל שקוף

   

אוהלים משמשים למגוון רחב של מטרות גם בתחום האירועים וגם בתחומים כמו נופש, אבטחה ובתעשייה. מעבר לאוהלים הסטנדרטיים ישנם גם אוהלים מיוחדים, אחד מהם הוא האוהל השקוף. סוגי אוהלים שקופים כוללים אוהל שקוף בקירוי יריעות PVC, אוהלי קונסטרוקציה שקופים ואוהל מזכוכית. לאילו סוגי אירועים מתאימים אוהלים שקופים דווקא? האם ניתן להתאים את גודל האוהל לגודל האירוע ואיך בוחרים את האוהל הנכון?  

אוהל שקוף קונסטרוקצית אלומיניום במכון ויצמן

לאילו סוגי אירועים מתאים אוהל שקוף?

אפשר להזמין אוהל שקוף להשכרה לכל סוג של אירוע. ניתן להקים את האוהל כמו כל אוהל אחר, פחות או יותר בכל תנאי שטח עירוני או אפילו בחיק הטבע.

  • אירועים פרטיים – החל מאירועים קטנים ומשפחתיים כמו חגיגות ימי הולדת וימי נישואים, דרך אירועים גדולים יותר כמו בר/בת מצווה ועד לאירועים עם מאות משתתפים כמו חתונות.
  • אירועים עסקיים – כמעט בכל סדר גודל כולל אירועים מצומצמים כמו אירועי חברה קטנים ועד אירועי ענק עם אופי מסחרי. אפשר להקים אוהלים שקופים גם בגדלים משמעותיים מאוד שיכולים להכיל מספר רב של אנשים.
  • אירועי ענק – אוהלים שקופים המתאימים לאירועי ענק לרוב יהיו מסוג אוהל קונסטרוקציה עם קירוי PVC שקוף. אך בהחלט ניתן בהזמנה מיוחדת לתכנן ולהקים גם אוהלים בעלי מראה יוקרתי במיוחד ובגדלים מאוד משמעותיים שיכולים להכיל מאות ואף אלפי משתתפים.
  • אירועים יוקרתיים – אוהל בעל קירוי זכוכית, במיוחד כאשר הוא מעוצב בצורה מעוגלת, עם חיפוי בעיצובים קלאסיים משדר יוקרה וסטייל. אוהלים מסוג זה נפוצים מאוד לאירועים כמו חתונות ואירועים בעלי אופי מסחרי שדורשים מגע של יוקרה. כך למשל אפשר לראות אוהלים יוקרתיים מזכוכית בתצוגות אופנה, השקות מוצר וכד'.
  • סגירת חורף לעסקים – שימוש נוסף לאוהלים שקופים מכל הסוגים הוא כסגירת חורף, בעיקר לעסקים. השקיפות של הקירוי מאפשרת ליצור תחושה של חלל גדול ופתוח יותר, היא לא מסתירה את הנוף הנשקף מבית העסק בשגרה, אפשר לראות את בית העסק מהרחוב ובאופן כללי, התחושה מזמינה יותר מסגירת חורף אטומה.
  • אוהלי אבטחה – אוהלים קטנים המשמשים צוותי אבטחה באירועים צריכים לאפשר למי שנמצא בתוכם לראות מה מתרחש סביבם. בעונת החורף, אוהל שקוף מאפשר גם לשמור על אנשי האבטחה מפגעי מזג האוויר וגם לאפשר להם להשקיף על האזור בצורה יעילה מתוך האוהל. בעונת הקיץ, אפשר לשלב מזגן נייד או יחידת קירור בתוך האוהל השקוף.
  • גלמפינג – אוהלים מזכוכית הבנויים בצורה איגלו הפכו לנפוצים בשנים האחרונות לצרכי גלמפינג (קמפינג בטבע בסטייל עירוני). את האוהל אפשר למקם כמעט בכל מקום כולל על אדמה חולית. האוהל אטום כך שאפשר לשלב בתוכו יחידות קירור או מזגנים ולעשות קמפינג נוח ונעים.

האם אוהל שקוף מגיע במגוון גדלים?

חברה המתמחה בתכנון, השכרת ומכירת אוהלים יכולה להתאים את האוהל לצרכי הלקוח גם כאשר מדובר על אוהל שקוף ולספק אוהל בכל גודל נדרש. אוהלי קונסטרוקציה ואוהלי אלומיניום אפשר לקרות ב-PVC שקוף בקלות יחסית גם כאשר מדובר על אוהלי ענק והאנגרים. אוהלים מזכוכית דורשים תכנון הנדסי קפדני יותר והקמה מקצועית עם מיומנות ספציפית. לכן, לא כל חברת השכרת אוהלים עוסקת בתחום זה. בטח ובטח אם מדובר על אוהל בגודל שאינו סטנדרטי או אוהל גדול במיוחד.

אוהל יריעות שקופות

איך בוחרים אוהל שקוף?

ישנם כמה סוגים של אוהל שקוף, הבחירה בסוג האוהל מתחילה בסגנון של האירוע וכמות המשתתפים הצפויה. הסגנון של האירוע יאפשר ראשית לבחור בין אוהל בעל מראה סטנדרטי, מלבני ועם קירוי PVC או באוהל יוקרתי או אוהל זכוכית. משם ממשיכים לגודל האוהל לפי כמות הציוד והמשתתפים הצפויה. חברת השכרת אוהלים מנוסה תוכל להמליץ על סוג האוהל הטוב ביותר ולהתאים אותו לצרכי כל פרויקט באופן ספציפי.

אוהלי ישראל
אוהלי ישראל

משכירים אוהלים, ציוד לאירועים ובמות כבר 20 שנים במקצועיות ובאחריות.