לקבלת הצעת מחיר מלאו הטופס

X

אוהל לחקלאות

   

חדשנות וגיוון מהווים פרמטרים הכרחיים לניהול של פרויקטים מצליחים. השינויים המהותיים שהתרחשו בשנים האחרונות בענף החקלאות מביאים איתם פתרונות מסוגים שונים עבור האתגרים עימם מתמודדים החקלאים. השינויים העונתיים והסביבתיים שהפכו להיות בלתי צפויים הם בעלי פוטנציאל לפגוע בייצור וכך נוצר הפתרון של אוהל לחקלאות שגם מהווה השקעה כלכלית משתלמת עבור החקלאים.

למה צריך אוהל לחקלאות?

תעשיית החקלאות המודרנית מסתגלת לשינויים הסביבתיים ומייצרת פתרונות שיתנו מענה לצרכים של קהילת החקלאים עבור מגוון מטרות. בעוד שבעבר החקלאים נהגו לעשות שימוש במבנים קבועים עבור אחסון, הגנה מתנאי מזג האוויר מזיקים, האפשרות כיום של אוהל לחקלאות יוצרת עבורם גמישות ויכולת אלתור בהתאם למצב הקיים. אוי לחקלאות יכול לשמש כמקום אחסון בעונת הקציר, מקום שבו ניתן לאחסן את המכשור שבו משתמשים או לכל מטרה אחרת.

הערכות לכל תרחיש

על אנשים שעוסקים בחקלאות מוטלת לעיתים האחריות למצוא פתרון גמיש ומהיר לסיטואציות מורכבות. היכולת לשכור או לרכוש אוהל החקלאות יוצרת עבורם פתרונות פונקציונליים שנותנים מענה על כל צורך שקיים. אוהל לחקלאות יכול לשמש כמקום שבו ניתן לאחסן את כלי הרכב החקלאים ולהגן עליהם, כמחסן בו מאחסנים את הפירות והירקות שנחטפו ואף כמקום בו שומרים את האוכל שניתן לבעלי החיים. את האוהל ניתן להתאים באופן אינדיבידואלי בהתאם לדרישות של החקלאי – גודל האוהל, הבסיס עליו הוא עומד והמטרה שלשמה הושכר. כיוון שתנאי השטח יכולים להשתנות במהירות וללא תכנון מוקדם, היכולת להזיז את האוהל או לשכור אוהל נוסף מאפשרת לחקלאי להיערך לכל תרחיש אפשרי. ניתן לפרק את האוהל ולהרכיבו כך שיתאים למצב החדש ללא עלויות נוספות.

אוהל לחקלאות – התמודדות עם תנאי מזג האוויר ומזיקים

אחד היתרונות הבולטים של אוי לחקלאות הוא היכולת להמשיך להתנהל באופן תקין גם כאשר תנאי מזג האוויר הופכים להיות קיצוניים ובעלי השפעה לפגוע ביבול. ניתן להתאים את האוהל כך שהוא יגן על הצמיחה של שתילים במצב עדין מתנאי מזג האוויר ואף מזיקים. במיקום אסטרטגי יכול לעזור לחקלאי ליצור צל (עבור צמחים שאינם יכולים חשופים לאור שמש באופן קבוע) ולחסוך במי השקיה על ידי איסוף מי גשם בתעלות. ניתן גם לוודא שהאוהל נשאר סגור על מנת להאריך את עונת הגידול על ידי התאמת התאורה, הלחות והטמפרטורה הנדרשים. התמודדות עם תנאי מזג האוויר יכולה להיות לא פשוטה גם כאשר מדובר ביבול שנקטף וכאשר לא קיים פתרון אחסון מתאים, יכול להיווצר הפסד כלכלי מהותי. אוהל לחקלאות שיגן מפני פגעי מזג האוויר יבטיח אחסון בטוח ואספקה מהירה של היבול.

אוהל לחקלאות – אחסון והגנה על הציוד

שטח חקלאי מצריך ציוד מיוחד שבאמצעותו ניתן בין השאר לעבד את האדמה ולקצור את היבול. חשיפה של הציוד לתנאי מזג האוויר יכולה ליצור נזק והרס של המכונות (שהעלות שלהם היא לרוב מאוד גבוהה) ולמנוע מהחקלאי להמשיך לבצע את עבודתו. אוהל לחקלאות חזק ועמיד מספק את ההגנה הנדרשת שמונעת חשיפה ומגע עם אור השמש וגשמים ולא מאפשרת הצטברות של חלודה על המכשור הקיים. המכשור החקלאי חייב להיות מוגן היטב במיוחד כאשר מדובר במכונות חקלאיות מתקדמות מבחינה טכנולוגית. הפתרון שלו אוהל לחקלאות הוא הטוב ביותר והוא משמש ככיסוי מגן למכונות שעלותם היא מאוד גבוהה – השווי הכספי של אותה מכונות לרוב יהיה גבוה בהרבה מה העלות של אוהל החקלאות ולכן כאשר מנסים להגיע להחלטה האם לשכור אוהל לחקלאות חשוב לזכור שמדובר בפתרון שמגן על ההשקעה הכספית במכשור החקלאי.

אוהלי ישראל
אוהלי ישראל

משכירים אוהלים, ציוד לאירועים ובמות כבר 20 שנים במקצועיות ובאחריות.

לוגו אוהלי ישראל

משכירים אוהלים, ציוד לאירועים ובמות כבר 20 שנים במקצועיות ובאחריות.

מאמרים נוספים