לקבלת הצעת מחיר מלאו הטופס

X

אוהלים לתערוכות

   

מה היתרונות של בניית תערוכה בתוך אוהל תעשייתי?

תערוכות יכולות להיות קטנות ואינטימיות ולא דורשות מקום רב או אירועי ענק של ממש. עבור מי שמארגן או מפיק תערוכה, זמנית או נודדת, חיפוש מקום לקיומה יכולה להיות משימה לא פשוטה בכלל. אחד הפתרונות הטובים ביותר הוא לקיים את התערוכה בתוך אוהל תעשייתי. מהם היתרונות של אוהלים תעשייתיים לתערוכה? האם באמת אפשר לקיים תערוכה בתוך אוהל?

אפשר למקם את האוהל בכל מקום

אין ספק שהיתרון הכי גדול של אוהלים לתערוכה היא היכולת להקים את האוהל כמעט בכל מקום. חברת השכרת אוהלים מקצועית תדע למקם את האוהל על כמעט כל תוואי של שטח. אין הגבלה לגבי אזורים בהם אפשר להקים אוהל. העובדה שניתן למקם אותו בכל מקום כמעט מאפשרת לייצר חלל לתערוכה זמנית, לקונגרס, לכנס וכדומה חד פעמי, זמני או נודד. עבור תערוכות נודדות מדובר על יתרון עצום, האוהל למעשה הופך להיות חלק מהציוד וחלק מהאווירה של התערוכה ונילקח יחד עם יתר החפצים לכל אזור מחדש.

אוהלים לתערוכה מגיעים בכל גודל כמעט

אין למעשה הגבלה על הגודל של האוהל שניתן לשכור ולהקים לתערוכה. תערוכות יכולות להיות קטנות ואינטימיות ויכולות להיות אירועי ענק. בהתאם לגודל המשוער של השטח הדרוש לצרכי התערוכה עצמה וחישוב מספר המשתתפים הצפוי אפשר להגיע לגודל אידיאלי של האוהל לתערוכה הספציפית. כמובן שאין גם הגבלה לגבי צורת האוהל, למרות שמרבית האוהלים הענקיים מגיעים בצורה מלבנית הרי שניתן לשכור גם אוהל מרובע, או אוהל לחיפוי בלבד, בכל לפי דרישות הפרויקט והלקוח.

חלוקה פנימית לפי דרישות הפרויקט

יתרון נוסף של אוהלים לתערוכה הוא היכולת לחלק פנימית את האוהל בקלות. שלא כמו במבנים קבועים בהם כבר יש חלוקה לחדרים, לאזורי שירות וכדומה כאן החלוקה נעשית לפי דרישות הלקוח. אפשר לחלק את האוהל באמצעים רבים ושונים כולל אמצעים "רכים" כמו בדי PVC המשמשים כקירות, חבלי תור וכדומה או אמצעים "קשיחים" כמו גדרות ומחסומים. את האוהל אפשר לחלק כך שיכלו אזורי שירות קטנים או חלוקה פנימית למספר אזורים גדולים, כאמור, הכל נעשה לפי דרישות הפרויקט הספציפי והעדפות הלקוח.

מערכת מיזוג אוויר

אחד החששות של מי ששוכר אוהל לאירוע גדול הוא הטמפרטורה בתוך האוהל. כאשר האירוע מתקיים בחורף החשש הוא כמובן שקירות האוהל הדקים לא יספיקו כדי לבודד מן הקור והגשם. בקיץ, ישנו חשש שהאוהל יהפוך לחממה ומבקרי האירוע יסבלו מטמפרטורות גבוהות מידי בתוכו. הפתרון המושלם לכך הן מערכות מיזוג אוויר שניתן להתקין בתוך האוהל. ישנן כמה סוגים של מערכות כאלו הכוללות למשל פטריות חימום, מאווררים ומזגנים. כל הפתרונות שקטים, מופעלים על גז או גנרטורים המיועדים לתנאי שטח ומאפשרים לקיים תערוכה בתוך האוהל ללא כל חשש ממזג האוויר.

תאורה, צבע וסגנון

אוהל תעשייתי בנוי כך שיוכל להחזיק מערכות רבות, הוא גבוה, רחב וחזק. אחת האפשרויות היא שילוב של מערכת תאורה והגברה בתוך האוהל בתומכות ספציפיות או נתמכות על ידי מסגרת האוהל עצמה. כך ניתן לקיים תערוכות גם בשעות החשכה ולשלב מוסיקה במידת הנדרש.

מחיר משתלם

שלא כמו מתחמי אירועים המבקשים מחיר גבוה למדי עבור קיום תערוכות, אוהלים להשכרה יכולים להיות משמעותית יותר זולים ויותר משתלמים. אוהל תעשייתי ניתן להקים בכל מקום כמעט, לא נדרשים אישורים יקרים מהרשות המקומית (אם כי מומלץ לבדוק ספציפית אם מתכננים להקים אוהל ענק). ההשכרה כוללת הרכבה ופירוק על ידי החברה.

קל ופשוט לפרק את האוהל בסיום התערוכה

זה ככל הנראה אחד היתרונות הגדולים ביותר עבור מי שמארגן תערוכות. ההרכבה של האוהל יכולה להיעשות גם בהתראה קצרה יחסית, ללא קושי רב ועל ידי צוות מקצועי – מהר מאוד. חברה מקצועית להשכרת אוהלים תפרק את האוהל בתום התערוכה כך שלמארגנים אין כל צורך לדאוג לכך.

עיצוב ושילוב אלמנטים ייחודיים

אוהלים תעשייתיים לרוב מגיעים בצבע לבן אך בהחלט אפשר בהזמנה מיוחדת לקבל אוהל בכל צבע כמעט, בכל צורה ובכל עיצוב כמעט. את העיצוב הפנימי של האוהל ניתן גם להתאים למוטיב התערוכה או להשאיר אותו ניטרלי, הכל בהתאם לדרישות הלקוח.

אוהלי ישראל
אוהלי ישראל

משכירים אוהלים, ציוד לאירועים ובמות כבר 20 שנים במקצועיות ובאחריות.