לקבלת הצעת מחיר מלאו הטופס

X

אוהלים למסיבות

   

השכרת אוהלים למסיבות יכולה להתאים לסוגי אירועים שונים ומדובר באלטרנטיבה בעלת יתרונות רבים. אוהלים מספקים הגנה מפני פגעי מזג האוויר ומהווים פתרון אידיאלי לאירועים שנערכים בחודשי החורף או בחודשי הקיץ החמים. השכרת האוהל מגיע גם עם אביזרים שכוללים את הריצוף, תאורה, משטחים ואף וילונות – כל אלה יוצרים אווירה מרשימה שיכולה להתאים לכל סוג אירוע. השכרת אוהלים למסיבות יכולה לכלול גם השכרה של ציוד נוסף כמו כסאות או שולחנות, להקל על בעלי האירוע ולאפשר להם לתכנן את האירוע בקלות.

השכרת אוהל לחתונה

השכרת אוהל החתונה מהווה פתרון ייחודי וגמיש עבור זוגות שלא מעוניינים לערוך את האירוע שלהם באולם אירועים. מקומות המציעים השכרת אוהלים לחתונה מאפשרים בחירה של אופי וסגנון האוהל תוך התחשבות במספר פרמטרים כמו מספר האורחים שעתידים להגיע לאירוע, סוג הארוחה (האם מדובר בבופה או באוכל שמוגש על ידי המצרים אל השולחנות), רחבת הריקודים והדיג'יי ועוד. המשטח עליו מתכננים להקים את האוהל גם כן צריך להילקח בחשבון כאשר מנסים להחליט על סגנון האוהל. כאשר מדובר על משטח אספלט, יהיה צורך בשימוש באוהל מסגרת אך כאשר האוהל מורכב ומוקם על מדשאה ניתן לבחור באפשרות שאוהל מסגרת או אוהלים שנתמכים באמצעות מוטות. תכנון אירוע גדול כמו חתונה מלווה בלא מעט תחנות בתחושות לחץ ואף חרדה מצד כל המעורבים בדבר שכן ישנם הרבה החלטות שצריך לקחת כמו מיקום החתונה או המועד שלה. מתכנני אירועים שמציעים השכרת אוהל לחתונה מלווים את הזוג, יכולים לסייע להם בתכנון החתונה ולחשוב על כל פרט כך שלבסוף הזוג יקבל את החתונה עליה חלמו.

השכרת אוהל למסיבת חברה

חברות רבות בוחרות לערוך אירועי חברה בתוך המשרד (במיוחד כאשר מדובר במשרדים בעלי חלל די גדול) אך האפשרות של השכרת אוהל למסיבת חברה יוצר אווירה נעימה יותר שמאפשרת לעובדים לצאת מהשגרה היומית. כאשר חברה בוחרת לערוך מסיבה בתוך המשרדים או אפילו לשכור חלל פנימי כלשהו, ישנן מגבלות כיוון שהעובדים לא יכולים לצאת מתוך המבנה ותכנון אופי האירוע חייב להיעשות במגבלות הטכניים של החלל שהושכר. השכרת אוהל למסיבת חברה פותח בפני בעלי החברה אפשרויות רבות שכן לא קיימת הגבלה מבחינת המשתתפים באירוע ואופי האירוע יכול להיות מתוכנן ללא מגבלות. אחד היתרונות הבולטים של השכרת אוהלים למסיבות הוא גם היכולת לערוך את האירוע ללא מגבלת זמן – בעלי החברה והעובדים המשתתפים באירוע יכולים לחגוג עד השעות המאוחרות של הלילה ואינם נדרשים לעמוד במסגרת זמן מוגבלת ולסיים את האירוע מוקדם יותר מכפי שהיו רוצים.

השכרת אוהל למסיבת יום הולדת

מסיבת יום הולדת כרוכה בלא מעט הכנות והוצאות ובאמצעות השכרת אוהל ניתן אפילו להפוך את הגינה הגדולה בבית לאירוע מיוחד. השפעות של מזג האוויר שיכולות לגרום לביטול ולדחיית מסיבת היום הולדת אינן רלוונטיות כאשר בוחרים באפשרות של השכרת אוהל עבור המסיבה. מסיבות ימי הולדת יכולות לכלול מפעיל שמבצע פעילויות שונות עם הילדים, אומן אורח שמגיע להופיע ואפילו די ג'יי שדואג לאווירה שמחה לאורך כל האירוע – ניתן לשכור מספר אוהלים עבור המסיבה ולתכנן את האירוע כך שבכל אוהל תהיה הפעלה שונה. אחד האוהלים יכול לשמש למשל כאזור שבו מוגש האוכל והמשקאות בעוד שאוהל אחר יכול להיות האזור שבו ממוקם הדיג'יי ורחבת הריקודים. כאשר מדובר במסיבת יום הולדת לגילאים יחסית צעירים, הפתרון של השכרת אוהל יכול להיות אידיאלי כיוון שהוא מאפשר ליצור מרחב עבור להורים שמביאים את הילדים ונשארים באירוע.  

אוהלים למסיבות
אוהלי ישראל
אוהלי ישראל

משכירים אוהלים, ציוד לאירועים ובמות כבר 20 שנים במקצועיות ובאחריות.