לקבלת הצעת מחיר מלאו הטופס

X

אוהלים בהתאמה אישית

   

השכרת אוהלים היא פתרון מצוין למגוון רחב מאוד של צרכי אחסנה ואירועים עבור רשויות מקומיות, בקמעונות, תעשייה, חקלאות ועבור שימושים מסחריים רבים אחרים. אוהל בהתאמה אישית, בעיצוב ייחודי, בגודל, צורה וסגנון מדויק ומותאם לכל דרישות הפרויקט באופן ספציפי יכולה להיות השקעה משתלמת מאוד לאומת מבנה קבוע שדורש זמן רב לבניה והוצאה משמעותית מאוד.

אילו אוהלים בהתאמה אישית קיימים?

אוהלים לאירועים

בין אם מדובר על אירוע קטן או גדול, כאשר מתכננים לערוך אותו תחת כיפת השמיים, מומלץ לשקול את האופציה של אוהל לאירועים. אוהלים לאירועים הם דרך נהדרת לשמור על אווירה של טבע, חוץ, שמש ואוויר צח יחד עם נוחות, הצללה ומיזוג אוויר (בקיץ ובחורף, כיום ישנם פתרונות לכל עונות השנה). אוהל לאירועים אפשר להתאים כמעט לכל גודל וכל צורה, כולל אוהלים בעלי עיצוב ייחודי ויוקרתי.

אוהלים לאחסון

אחסון בתעשייה, חקלאות, קמעונאות ובקנה מידה בינוני עד גדול יכול להיות אתגר בין אם מדובר על אחסון ארוך או קצר טווח. רכישת מבנה יביל, בניית מבנה קבוע או אחסון הרחק ממוקד הפעילות המרכזי יכולים להיות טרחה גדולה והוצאה משמעותית עבור כל בית עסק. לכן, אוהלים לאחסון הם פתרון מצוין ושכיח. אוהלים אלו עמידים במיוחד, מיוצרים לפי הזמנה ומידות מדויקות, בעלי קונסטרוקציה חזקה ועמידה ומותאמים לכל דרישה של הלקוח. אם מדובר על אחסון זמני (למשל בקמעונאות לקראת חגים או עודפי ייצור במפעל) ניתן לשכור אוהל זמני. אם מדובר על צורך בפתרון קבוע יותר ישנה אפשרות של הקמת אוהל חצי קבוע.

אוהלים לרשויות

רשויות מקומיות זקוקות מפעם לפעם לאוהל למגוון שימושים החל מאירועים של הרשות ועד להצללה קבועה במגרשי משחקים. לכל שימוש סוג האוהל המתאים עבורו וחברה מקצועית ומנוסה תדע להתאים את האוהל הנכון לכל פרויקט. אוהלים בהתאמה אישית המיוצרים בדיוק לפי דרישות הפרויקט ניתנים להתאמה מכל בחינה כולל גודל, צורת האוהל, סוג הבד המשמש לחיפוי וקירוי של האוהל, פתחים, יציאות לחיבור לחשמל, מיזוג אוויר ואפילו צנרת.

אוהלים לקירוי בריכות

קירוי בריכה עוזר לא רק להשתמש בה בכל חודשי השנה אלא גם לשמור על המים מפני התאדות מרובה, מפני לכלוך הנישא באוויר ובאופן כללי מספק אווירה נעימה יותר בתוך שטח הבריכה. קירוי בריכה מסחרית היא דרך מצוינת לשמור על הבריכה פתוחה בחורף ולמקסם רווחים. התכנון של הקירוי נעשה תוך התחשבות מקסימלית בכל צרכי המבקרים בבריכה, תחזוקה שלה ושטחי התארגנות. אפשר לחלק את האוהל במגוון דרכים ולהוסיף אפילו מערכת מיזוג אוויר (קירור או חימום) שתאפשר לשמור על טמפרטורה נוחה בשטח הבריכה לאורך כל השנה.

אוהלים למחנאות ופעילויות שטח

פעילויות שטח ומחנאות (למשל עבור תנועת הצופים, פעילויות בית ספריות, חוגי סירות וכדומה) בקנה מידה גדול מחייבת לא רק התארגנות מוקפדת אלא לפני הכל  – אזור שינה ושהייה נוח, מאורגן ויציב. בדיוק עבור פעילויות שכאלו ניתן לשכור אוהלים למחנאות המיועדים להקמה בתנאי שטח מגוונים. אוהלים אלו משמשים הן כאזורים התארגנות והם כאזורי שינה כאשר גודלם, גובהם והחלוקה הפנימית שלהם ניתנים להתאמה אישית לפי דרישות הלקוח. כאשר מדובר על אוהלים גדולים שישמשו כאולמות שינה למשל ההתקנה תעשה מראש על ידי החברה וכך גם הפירוק.

אוהלים להצללה

מדינת ישראל התברכה בימים שטופי שמש רבים, אך יחד עם הברכה שבדבר מגיע גם החום. במיוחד בחודשי הקיץ, כל פעילות מחוץ למבנה סגור וממוזג יכולה להיות מאתגרת. אוהלים להצללה הם פתרון מצוין הן כקירוי קבוע לאזורים ציבוריים והן כהצללה זמנית. את האוהל אפשר להתאים מבחינת גובה, שטח הצללה, גודל ואפילו צבע כך שיתאים בדיוק לדרישות כל לקוח וכל פרויקט.

אוהל להשכרה בהתאמה אישית

אוהלי קונסטרוקציה בהתאמה אישית

אוהל קונסטרוקציה בהתאמה אישית הוא דרך מצוינת לקבל את כל היתרונות של אוהל יחד עם היתרונות של מבנה קבוע. אוהלים אלו ניתנים להתאמה אישית בכל פרמטר כולל גובה, מראה חיצוני ופנימי, רצפת האוהל ועוד. אוהלים אלו משמשים כמבנים חצי קבועים בתעשייה, בקמעונאות, חקלאות, בתי מלון והארחה ועוד המון אופציות אחרות. מדובר על אוהל עמיד במיוחד, כזה שניתן להקים כמעט על כל טוואי שטח ויכול לעמוד במקומו למשך שנים עם תחזוקה מועטה.

אוהלי ישראל
אוהלי ישראל

משכירים אוהלים, ציוד לאירועים ובמות כבר 20 שנים במקצועיות ובאחריות.

לוגו אוהלי ישראל

משכירים אוהלים, ציוד לאירועים ובמות כבר 20 שנים במקצועיות ובאחריות.

מאמרים נוספים