לקבלת הצעת מחיר מלאו הטופס

X

האנגר להשכרה

   

מבנים גדולים במיוחד משמשים למטרות מסחריות, בתעשייה וגם עבור אנשים פרטיים לאחסון קבוע או זמני של דברים בעלי מידות גדולות ויוצאות דופן. האנגר הוא בדיוק מבנה מסוג זה, הוא מתאפיין בגודל גדול במיוחד כולל גובה תקרה רב. האנגר יכול להיות פתוח בחלקו או סגור. למה משמש האנגר להשכרה? מה היתרונות של אוהל ענק המשמש כהאנגר ולמה כדאי לשים לב כשמחפשים האנגר להשכרה?

למה משמש האנגר להשכרה?

האנגר הוא מבנה גדול במיוחד שיכול לשמש למטרות רבות ושונות. בדרך כלל האנגרים מעלים אסוציאציה של מטוסים או כלי תחבורה גדולים ואכן, זאת ככל הנראה המטרה העיקרית שלהם. אך האנגר יכול לשמש לאחסון קבוע או זמני למטרות רבות, למשל:

  • האנגר למטוסים – ככל הנראה שימוש הקלאסי ביותר של האנגר הוא לאחסון מטוסים. האנגרים למטוסים בנויים לפי מידות המטוס, הם גדולים וגבוהים במיוחד.
  • האנגר לאחסון כלי עבודה כבדים – באתרי בניה, כאחסון כאשר אין להם שימוש וכד'. ניתן לאחסן בהאנגר כל כלי עבודה גדול החל מטרקטור ועד מנופים.
  • האנגר לחקלאות – ענף החקלאות עושה שימוש בהאנגרים כמבנים קבועים או חצי קבועים למגוון מטרות החל מאחסון תוצרת חקלאית ועד לבתי אריזה.
  • רכבים – אחסון רכבים לתערוכה, רכבי אספנים, רכבים למכירה במגרשי מכירה עוד.
  • האנגר לקירוי בריכה – קירוי בריכה קבוע או חצי קבוע ניתן לעשות עם האנגר.

מה היתרונות של אוהל ענק המשמש כהנגר?

האנגר אמנם אפשר בהחלט לבנות מחומרים רבים ושונים אך אם מדובר על האנגר להשכרה שהשימוש שלו זמני לאוהל יש יתרונות רבים לדוגמא:

  • גמישות במיקום ההנגר – היתרון הגדול ביותר של אוהל הוא גמישות בהקמה. אוהל ענק המשמש כהאנגר אפשר להקים כמעט על כל תוואי שטח. את האוהל אפשר להקים על בטון, ריצוף ואפילו אדמה עם או בלי חיפוי רצפה.
  • גודלו וצורתו של ההאנגר – יתרון נוסף הוא גמישות רבה בגודלו וצורתו של ההאנגר. את האוהל אפשר לבנות לפי מידות המזמין כמעט בכל גודל. מבחינת צורה, ההגבלה היחידה היא הנדסית כך שאפשר לבנות האנגר בצורות ספציפיות לכל מטרה.
  • אין צורך במבנה קבוע – כמובן שכשמדובר על האנגר להשכרה המטרה ככל הנראה תהיה מבנה זמני. הדבר נוח ומשתלם במיוחד בענפים עונתיים, כאשר יש צורך במבנה גדול במיוחד לתקופה קצרה וכד'. האפשרות לשכור את ההאנגר לאומת לרכוש אותו בהחלט מוזילה עלויות.
  • מחיר משתלם – אין ספק שהאנגר שהוא אוהל ענק משתלם מאוד. אם המטרה היא זמנית הרי שברור שעדיף לשכור אותו מאשר לרכוש אותו.

למה חשוב לשים לב כשמחפשים האנגר להשכרה?

כמו כל מבנה זמני או חצי קבוע, גם האנגר להשכרה חשוב לוודא שמגיע מחברה אמינה, מקצועית ומנוסה. ראשית, ההאנגר עצמו חייב לעמוד בתווי תקן מחמירים, עשוי מחומרים איכותיים ועמיד במיוחד. בנוסף, תכנון והקמת ההאנגר חשוב מאוד שתעשה אך ורק על ידי בעלי מקצוע עם ניסיון בתחום שידעו כיצד לבנות את ההאנגר בהתאם לכל כללי הבטיחות הנדרשים. בנוסף, כדאי לוודא שהחברה אכן כוללת גם פירוק של ההאנגר בתנאי העסקה. ולבסוף, זמינות גם היא חשובה מאוד. לא כל חברה המשכירה אוהלים יכולה לבנות האנגר גדול במיוחד. מעט חברות עוסקות בתחום של אוהלי ענק ומבני ענק. חברות המתמחות בתחום זה מחזיקות במלאי זמין של חומרים המאפשרים להן להציע בניית האנגר בהתראה קצרה יחסית.

אוהל למטוס ישראייר
אוהל למטוסי ישראייר
אוהלי ישראל
אוהלי ישראל

משכירים אוהלים, ציוד לאירועים ובמות כבר 20 שנים במקצועיות ובאחריות.