לקבלת הצעת מחיר מלאו הטופס

X

אוהל PVC

   

אוהלים מגיעים במגוון גדול של צורות, צבעים ועיצובים – אך אוהלים מוצרים גם מחומרים שונים בעלי איכות משנה ותכונות שונות. אחד החומרים הנפוצים בשימוש ליצירת אוהלים הוא ה-PVC תודות לתכונותיו הייחודיות בתחום זה. מה זה בעצם PVC? מה היתרונות של שימוש בחומר ליצירת אוהלים? למה משמש אוהל PVC והאם יש לו אלטרנטיבות?

מה זה PVC?

PVC הוא חומר פולימרי בשם פוליווניל כלוריד המיוצר עוד מתחילת המאה ה-20. מדובר על חומר מאוד נפוץ בשל היתרונות הגדולים שלו (פרטים בהמשך). למעשה, ניצן למצוא PVC במאות אלפי מוצרים מקטנים ועד גדולים.

מה היתרונות של שימוש ב-PVC על פני חומרים אחרים?

PVC הוא בין החומרים בעלי האיזון הטוב ביותר בין חוזק ועמידות לגמישות ומחיר. מדובר על חומר שאינו יקר לייצר ולרכוש, הוא קל משקל וגמיש מאוד אך בו זמנית עמיד וחזק. המחיר הנוח של החומר הופך אותו למאוד נפוץ במגוון רחב של מוצרים החל ממוצרים קטנים כמו צעצועי ילדים ועד למוצרי ענק כמו במקרה שלנו – אוהלים. יתרון נוסף של PVC על פני חומרים אחרים הוא העובדה שהוא עמיד ביותר נגד מים. מכיוון שהוא חומר פולימרי הוא אינו סופג מים כלל וכלל. לבסוף, ל-PVC יתרון סביבתי שכן ניצן למחזר אותו ביעילות ובקלות.

מה השימושים של אוהל PVC?

לאוהלי PVC מגוון גדול מאוד של שימושים:

אוהל PVC במגזר הפרטי

עבור מרביתנו, אוהלים נתפשים כמבנים ארעיים המוקמים לכמה שעות או ימים. אך אוהלים משמשים ללא מעט מטרות גם בבתים פרטיים וגם באופן קבוע. אחת הדוגמאות הטובות ביותר היא אוהל כמחסן בחצר. אוהלים העמידים בפני גשם, רוחות ושמש חזקה (הגורמת לבלאי של האוהל) יכולים לעמוד חודשים ארוכים ושנים באותו המקום ולשמש כמחסן לכל דבר ועניין. דוגמא נוספת היא אוהל במפרסת פתוחה או כניסה לבית בחורף המשמש כחדרון או כמבואה.

אוהל PVC לתעשייה ומסחר כחלל זמני

בתעשייה ומסחר ישנו צורך פעמים רבות בהקמת מחסן זמני, חלל זמני כלשהו להתארגנות, לשמירה על סחורה לקראת תקופות לחץ, לעודפי ייצור ועוד שימושים רבים אחרים. אוהלים העשויים PVC הם אופציה מצוינת בשל עמידותם והקלות של הרכבתם ופירוקם. ניתן למצוא אוהלים אלו בקמעונאות, בחקלאות, בתעשייה על כל גווניה, במסחר ועוד. דוגמא טובה מאוד לכך היא בקמעונאות לקראת חגים. במקרים אלו קמעונאים מנצלים מגרשי חניה כחלל נוסף להצגת ומכירת מוצרים, מקימים אוהל כמחסן נוסף לתגבור סחורה בחנויות ואפילו משתמשים באוהלים גדולים במיוחד כחלל נוסף במחסנים ראשיים.

אוהל לתעשייה ומסחר כחלל קבוע

אוהלים המשמשים כמבנה זמני/חצי קבוע נפוצים מאוד בתעשייה ומסחר אך גם מבנים קבועים של ממש העשויים מסגרת וחיפוי/קירוי. אוהלים אלו משמשים כאלטרנטיבה למבנים תעשייתיים, לחקלאות, כמגורים זמניים – למעשה ככל מבנה אחר. מבנים מסוג זה עשויים מסגרת מתכת ומחברים עמידים במיוחד וגוף האוהל עשוי PVC באיכות גבוהה במיוחד. ניתן לשלב רצפה של ממש, חלוקה פנימית, מיזוג אוויר וחשמל ומים ועוד וכך להפוך את האוהל מבנה המתאים לעבודה ואפילו מגורים.

אוהל PVC לאירועים

מכיוון שאוהל מסוג זה עמיד במיוחד הוא מאוד פופולארי בקרב חברות להשכרת אוהלים. האוהל יכול לעמוד בפירוק והרכבה פעם לאחר פעם מבלי לאבד מאיכותו והמראה החדיש שלו. אוהלים אלו משמשים למגוון רחב מאוד של אירועים פרטיים ומגיעים בכמעט כל גודל אפשרי החל מאוהלים קטנים לחצר ביתית ועד לאוהלי ענק לאירועים גדולים. השכרת אוהלים לאירועים אפשרית גם בחורף וגם במזג אוויר סוער תודות לPVC שעמיד כנגד מים.

האם יש אלטרנטיבות לאוהל PVC?

כיום, אוהלים איכותיים שמטרתם לשמש הן לתעשייה ומסחר והן לאירועים ושימושים פרטיים עשויים מ-PVC. אך ישנם סוגים אחרים של אוהלים וחיפויים שעשויים מחומרים אחרים. אלו כוללים למשל אוהל "שנטי" העשוי מוטות ובד ארוג, אוהלים שמקורים ומחופים לוחות קשיחים ומשמשים כמבנה ועוד. בבואנו לבחור א סוג החומר ממנו עשוי האוהל שנרצה חשוב מאוד לקבל ייעוץ מקצועי לא רק לגבי מראה האוהל, מיקומו והעיצוב שלו אלא גם לגבי החומרים ממנו הוא עשוי. חברה מקצועית ומנוסה בתחום האוהלים תדע לכוון כל לקוח וכל פרויקט אל עבר סוג האוהל הנכון ביותר עבורו תוך לקיחת בחשבון שיקולי תקציב.

אוהל PVC
אוהלי ישראל
אוהלי ישראל

משכירים אוהלים, ציוד לאירועים ובמות כבר 20 שנים במקצועיות ובאחריות.