לקבלת הצעת מחיר מלאו הטופס

X

אוהל קונסטרוקציה

   

מרבית האוהלים להשכרה, אלו שמשמשים כאולמות אירועים ניידים, עבור צרכים כמו אירועים פרטיים ומסחריים (תערוכות, כנסים וכד') עשויים שלדת אלומיניום וכיסוי PVC רגיל. אוהלים אלו ניתנים להרכבה ופירוק בקלות ומטרתם היא לשמש כמקום זמני עבור אירוע נקודתי. לאומת זאת, אוהלי קונסטרוקציה יכולים להיות מוקמים בדיוק באותה נקודה משך שנים, ניתן אמנם לפרק ולהרכיב אותם עבור צורך זמני אך בבסיסם מדובר באוהלים שמסוגלים לעמוד בשימוש רצוף בתאי שטח בכל מזג אוויר.

מה מיוחד באוהל קונסטרוקציה?

ההבדל העיקרי בין אוהל "רגיל" לאוהל קונסטרוקציה הוא חוזקו. אוהל קונסטרוקציה מחוזק בברזל מגולוון בשיטות חיזוק מתקדמות. בנוסף, הוא מקובע לקרקע כך שגם רוחות חזקות לא יוכלו להזיזו. מעבר לשלד האוהל, גם הכיסוי שלו עמיד במיוחד – ניתן למצוא אוהלים מסוג זה בכיסוי PVC חזק מאוד בתפירה מיוחדת, עם או בלי חלונות, כניסות לפי דרישות הלקוח, כיסוי שקוף או אטום. מדובר באוהלים חזקים במיוחד המתאימים לכל עונות השנה ואפילו לתנאי שטח. את האוהל אפשר להשאיר במקומו משך שנים ללא צורך בתחזוקה מיוחדת או חיזוק. יתרון נוסף הוא האפשרות להקים את האוהל גם על שטח שאינו ישר, עובדה שהופכת אותו לאידיאלי לשימושים צבאיים, עבור גופים כמו תנועות נוער העושות פעילויות שטח ועוד.

למה משמשים אוהלי קונסטרוקציה?

ניתן להשתמש באוהל קונסטרוקציה למגוון גדול של מטרות. מכיוון שמדובר באוהל חזק במיוחד עם שלד עמיד במיוחד אפשר להשתמש בו לא רק לאירועים וצרכים זמניים אלא גם כאוהל קבוע. למשל:

  • סגירות חורף – אוהלים אלו מאוד עמידים מפני מזג האוויר, אינם חדירים לגשם ולא רגישים לרוחות, גם חזקות. אפשר להשתמש בהם כסגירת חורף למרפסות, מסעדות, אולמות אירועים, כניסות לבנייני מגורים ובתי מלון ועוד.
  • אוהל קונסטרוקציה לתנועת הצופים ופעילויות בחיק הטבע – אוהלי קונסטרוקציה הם האוהלים הנבחרים על ידי גופים כמו תנועת הצופים ותנועות נוער העושות פעילויות בחיק הטבע. האפשרות להקים את האוהל על שטח שאינו ישר ועמידותו מפני פגעי מזג האוויר הופכת אותו לאידיאלי למטרות אלו. ניתן למצוא אוהלים במגוון גדול של גדלים, החל מאוהלים קטנים המתאימים לכ-10 אנשים ועד לאוהלי ענק היכולים לשמש ממש כאולמות שינה ופעילויות שטח.
  • אוהל קונסטרוקציה צבאי – אוהלים מיוחדים העומדים בתקנים מחמירים המתאימים לשימושים צבאיים. אוהלים אלו משמשים את כוחות הביטחון וההצלה בתנאי שטח בעיקר. אך גם גופים פרטיים ואפילו אנשים פרטיים עושים שימוש באוהלים אלו לטיולי שטח ארוכים, לפעילויות גיבוש למשל, למועדוני טבע ורכיבה הכוללים מפגשים עם לינת שטח (במיוחד בתנאי חורף שכן הם עמידים ב-100% למים) ועוד.
  • כתחלופה למחסן – עבור אנשים פרטיים וגם עבור עסקים, ניתן להשתמש באוהל קונסטרוקציה כמחסן קבוע או זמני. האוהל כה עמיד וחזק עד כי ניתן להקים אותו ולהשאיר אותו במקומו במשך שנים וכך לחסוך את העלות של הקמת ותחזוקת מקום איחסון. הדבר נפוץ למשל בקמעונאות, חקלאות ושימושים מסחריים אחרים.
  • אחסון כלי רכב ועבודה – ניתן לתכנן ולבנות את האוהל למחסן לכלי עבודה גדולים וכלי רכב עם כניסה ויציאה נוחה מאוד. האוהל מותאם בגודלו וצורתו לכלי הרכב הדרושים (אין כמעט הגבלה) ומתוכנן כך שניתן יהיה לנוע בתוכו בנוחות.
אוהל קונסטרוקציה

איך לבחור חברה להקמת אוהל קונסטרוקציה?

שלא כמו אוהלים אחרים, תכנון והקמה של אוהל קונסטרוקציה דורשים ידע וניסיון ספציפיים. העובדה שהאוהל מחוזק בברזל ובעזרת מחברים ייעודיים הופכת אותו ללא פשוט להקמה. תכנון האוהל לתנאי שטח למשל דורש ידע מאוד מסוים הכולל ניסיון בהקמה של אוהלים על גבי שטח שאינו תמיד ישר ובדרך כלל לא מוכן כלל להקמה של מבנה כלשהו. הקמתו של אוהל מסוג זה מחייבת משנה זהירות וידע מקצועי נרחב ולכן, חשוב לבחור רק חברה בה צוות הבקיא בהקמה של אוהלי קונסטרוקציה. כמובן שהאוהל עצמו חייב להיות באיכות טובה ומיוצר תחת תנאי בקרה נאותים. אוהלים ללא תו תקן, אוהלים המיוצרים במזרח ללא בקרה וללא רישוי, אוהלים פגומים וכדומה אמנם עשויים להיות זולים יחסית לאוהלים איכותיים אך בטיחותם מוטלת בספק. בין אם מדובר על הקמה של אוהל ללינת שטח או בהקמה שלו לצורך סגירת חורף, כמחסן או שימושים אחרים, אין ספק שבחירת חברה בעלת ניסיון ומוצרים איכותיים חשובה מאוד.

אוהלי ישראל
אוהלי ישראל

משכירים אוהלים, ציוד לאירועים ובמות כבר 20 שנים במקצועיות ובאחריות.