לקבלת הצעת מחיר מלאו הטופס

X

אוהל ענק

אוהלי ישראל – לא רק אוהלים

אוהל ענק למכירה או להשכרה

כל מה שחשוב לדעת על אוהלים ענקיים

אוהל ענק נחשב לכזה כשמידותיו הן מעל 50 מ"ר. האוהלים הסטנדרטיים המיועדים להשכרה מגיעים במגוון מידות כשהגדולה ביותר היא עד כ-50 מ"ר, כל מידה שעולה על כך נחשבת לגדולה במיוחד. באופן עקרוני, כל אוהל ניתן למצוא גם במידות ענקיות אך הנפוץ ביותר הוא אוהל מסגרת אלומיניום וחיפוי PVC. כמו כן, ניתן למצוא אוהלים גדולים במיוחד מסוג אוהלי קונסטרוקציה ואוהלים מתנפחים. 

דוגמאות לאוהלים ענקיים

אוהל קונסטרוקציה ענק עם מפתח

אוהל ענק לקירוי גג ללא יריעות עבור טקס

אוהל במפתח 20 מ' רוחב על 50 מ' אורך גובה צד 4 מ' גובה שיא 7.52 מ'.

אוהל ענק

אוהל ענק עם במה ומיזוג עבור אירוע במכון ויצמן

אוהל מפתח 20' על 30 מ' אורך גובה צד 3 מ' גובה שיא 6.50 מ'.

אוהל קונסטרקוציה ענק לקרוי בריכה

אוהל ענק לקירוי בריכה

אוהל במידות 25 מ' רוחב על 35 מ' אורך קירוי בריכה בגבולות.

אוהל קונסטרוקציה ענק לקרוי ואחסנה

אוהל ענק לקירוי ואחסנה

שירותי השכרת במות משמשים בארגון כנסים, הופעות ועוד

אוהל ענק לשדה התעופה

אוהל זכוכית ענק עבור שדה התעופה

אוהל במידות 15 מ' רוחב על 30 מ' אורך עם קירות זכוכית לכל צידי האוהל.

אוהלים קונסטרוקציה ענקיים לקרוי בריכה

אוהל ענק לקירוי בריכה בבצרון

2 אוהלים בהתאמה מיוחדת לקירוי בריכה יל פי דרישה של הלקוח. אוהל אחד במידות 12 מ' על 20 מ' אורך גובה צד 3 מ' בגג עגול. ואוהל במידות 15מ על 25 מ' בגג עגול גובה צד 3 מ' עם קירות זכוכית ודלתות.

אוהל ענק

אוהל ענק עבור אירוע באצטדיון יד אליהו

אוהל במידות 15 מ' רוחב על 40 מ' אורך גובה צד 4 מ' גובה שיא 6.5 מ' עבור אירוע באצטדיון.

אוהל קירוי ענק למגרש ספורט

קירוי בריכה בצהלה

אוהל במידות 20*35 מ'

אוהל קונסטרוקציה ענק

קירוי עליון מעל מטוס

אוהל במידות 30X30 מ' המשמש כקרוי מטוס ישראר

אוהל קונסטרוקציה ענק לבריכה נגד גשם

אוהל ענק לכיסוי בריכה

אוהל בהתאמה אישית בכפר שמריהו

אוהל חיצוני ענק

אוהל חיצוני ענק

אוהל בהתאמה אישית בגבולות

אוהל ענק לבריכה

אוהל ענק לבריכה

זוית פנימית לאוהל בהתאמה אישית בגבולות

ממה עשוי אוהל ענק?

אוהלים ענקיים עשויים מאותם חומרים מהם עשויים כל האוהלים – מסגרת מתכת וחיפוי מחומר פלסטי. ההבדל בים זוגי האוהלים הענקיים נעוץ בסוג המסגרת וסוג הקירוי. לרוב, אוהלים זמניים מוקמים בעזרת מסגרת אלומיניום בעוד שאוהלים חצי קבועים מוקמים על מסגרת ברזל (אוהל קונסטרוקציה). החיפוי עשוי PVC, בדרך כלל לבן אם כי ניתן למצוא גם אוהלים בצבעים אחרים כמובן. בנוסף, ישנה אפשרות של חיפוי רצפת האוהל ליצירת מראה נאה יותר ופונקציונאליות. האפשרויות מרובות וכללות PVC, פרקט, דמוי בטון ועוד.

אוהל להשכרה או מכירה – מה עדיף?

התשובה לשאלה זו תלויה במידה רבה מאוד במטרה של האוהל ובסוג האירוע המתוכנן. אם מדובר על אירוע חד פעמי, פרטי או עסקי הרי שרכישת אוהל ענק לא משתלמת במיוחד ועדיף למצוא חברת השכרת אוהלים שתוכל להקים את האוהל, לדאוג לכל הציוד הנלווה עבור האירוע הספציפי הזה וכמובן – לפרק את האוהל בתום השימוש. אך אם מדובר על אוהל לשימושים קבועים יותר כמו האנגר קבוע, כמבנה חצי נייד וכדומה ייתכן בהחלט שרכישת אוהל, במיוחד בהזמנה אישית ובמידות ופיצ'רים המותאמים בדיוק למטרה שלו עדיפה.
בנוסף, אם מדובר על אוהל עונתי (כמו אוהל המשמש לשמירת סחורה קמעונאית לקראת תקופות בהן היא נדרשת) כדאי לבחון את האפשרות לרכוש את האוהל ולא לשכור אותו. אוהלים איכותיים יחזיקו מעמד לשנים של שימוש, הרכבה ופירוק כל פעם מחדש ולכן גם אם מוציאים אותו פעמיים, שלוש בשנה יכול להיות שעדיף פשוט לקנות אותו ולא לשכור אותו בכל פעם. עם זאת, כדאי לשים לב ליכולת של צוות העובדים להרכיב ולפרק את האוהל. אם בעל העסק אינו בטוח בכך שיש לעובדים שלו את הניסיון הדרוש לעבודה זו, מבחינה בטיחותית בלבד ייתכן שעדיף בכל זאת לשכור אוהל שמגיע עם שירות הרכבה ופירוק.

מה השימושים של אוהל ענק?

אוהל ענק למגוון אירועים פרטיים

אוהלי ענק יכולים לשמש למגוון אירועים פרטיים כמו חתונה, בר/בת מצווה וכדומה. במקום לעשות את האירוע באולם שמחות גנרי וסטנדרטי, אוהל ענק מאפשר לערוך את האירוע כמעט בכל מקום. האוהל יכול להיות סגור לגמרי או פתוח חלקית וכך לאפשר גמישות גדולה בתכנון אופי האירוע. יתרון נוסף הוא האפשרות לערוך אירוע גם בתקופות בהן אולמות האירועים מלאים וקשה למצוא מקום ראוי ומתאים. כמו כן, עם אוהל לאירועים ניתן לערוך אירוע ללא התראה מראש של חודשים, למשל ברית או בריתה שנערכים בהתראות קצרות. באופן כללי, כל מי שמבקש לערוך אירוע במקום לא שגרתי במקצת, עם אופי מעניין וייחודי, במיקום לא סטנדרטי – אוהל ענק הוא פתרון מצוין.

אוהל ענק לאירועים עסקיים

אירועים עסקיים, שיווקיים ופרסומיים באוהל ענק היא דרך מצוינת לערוך אירוע עם סגנון ומיתוג ייחודי בכל מקום. את האוהל אפשר למקם במרכז כנסים, בפארק, בים ובעצם – כל מקום שמתאים ורלוונטי למוצר או לסגנון האירוע.
• כנסים – כנסים מקצועיים, תערוכות, הרצאות, השתלמויות.
• אירועים שיווקיים – השקות מוצר, אירועים פרסומיים, כנס מעריצים וחובבים, תצוגות ועוד.
• אירועי חברה – אירועי חברה בעלי משתתפים רבים.

אוהלים ענקיים להופעות ואירועים רבי משתתפים בחוץ

הופעות תחת כיפת השמיים זקוקות לעיתים לקירוי מסוים בדמות אוהל הצללה. אך ניתן בעזרת אוהלי ענק לקיים הופעות גדולות ובינוניות גם בתוך אוהל סגור. בנוסף, אפשר לשלב אוהלים גדולים במיוחד באירועים כמו פסטיבלים, כשיש מספר מוקדי הופעה וכדומה.
• פסטיבלים – מכל סוג ובכל מקום, כולל חלוקה פנימית של האוהל למטרת יצירת אזור לסדנאות.
• הופעות – אוהל הצללה ענק או הופעות מפוזרות בין כמה מתחמי אוהלים, אוהל בחלוקה פנימית וכדומה.

אוהל ענק לקירוי בריכות שחיה

בריכות שחיה מסחריות סובלות מחיסרון אחד גדול – החורף. למעשה, עונת הרחצה והשחייה אינה ארוכה במיוחד כשמדובר על בריכה חיצונית שאינה מקורה. קירוי בריכת שחיה במבנה בטון קבוע יכולה להיות יקרה מאוד וכוללת לא מעט אישורים, תקופה בה לא ניתן להשתמש בבריכה בשל הבניה ותחזוקה גבוהה מאוד. עם אוהל ענק אפשר לקרות בריכה תוך זמן קצר, בצורה מאוד אפקטיבית ותוך שילוב אמצעי חימום לשחייה גם כשמזג האוויר אינו חם מאוד. אפשר לשלב חלוקה פנימית של האוהל ליצירת מלתחות, אזורי התארגנות וכדומה.

אוהל קונסטרוקציה (מבנה חצי קבוע)

אוהלי קונסטרוקציה הוא למעשה מבנה חצי קבוע, המטרה שלו היא להחליף את הצורך בבניית במבנה בטון. אוהלים אלו עשויים מסגרת ברזל חזקה במיוחד שלא רגישה לרוחות, כיסוי עמיד לגשם ושמש ונראים ומתפקדים כמבנה לכל דבר ועניין. אוהלי ענק כזה יכול לשמש כמתחם קבוע לשימושים מסחריים, בקמעונאות, עבור מועדוני ספורט ותנועות נוער, לכל מטרה כמעט החל מיצירת מסעדה כפרית ועד לאולם אירועים.

אוהלים ענקיים לשימושים תעשייתיים מסחריים

בעולם המסחר והתעשייה, יש לעיתים דרישה למקום אחסון ותפעול חצי קבוע – אוהל ענק יכול לספק את הדרישה הזו בדיוק ולהוות מתחם שנבנה כמעט ברגע. דוגמא טובה לכך היא הצורך של קמעונאים למשל לאחסן סחורה לקראת החגים. יש צורך באזור תפעולי גדול שניתן לפירוק אחרי תקופת הלחץ. בנוסף, לאוהלי ענק שימושים נוספים בעולם התעשייה והמחסר:
• כמחסנים קבועים או זמניים.
• לאחסון כלי עבודה גדולים באתרי בנייה, לאחסון ציוד יקר.
• כשטח תפעולי לאריזת מוצרים.
• בחקלאות כמתחם סגור במיוחד בחורף.
• כהאנגר לכלי רכב וטייס ועוד.

אוהל בהתאמה אישית לכל מטרה

התאמת גודל וסוג האוהל למטרה לה זקוק הלקוח היא תפקידה של חברת ההשכרה – חברה מקצועית ובעלת ניסיון תוכל להתאים את האוהל הנכון לכל פרויקט. אוהלים אמנם מגיעים בגדלים קבועים וכל חברה מחזיקה מלאי משלה אך בהחלט ניתן גם להזמין אוהל בהתאמה אישית. אוהלים אלו מיוצרים ספציפית לפי דרישות הפרויקט הן מבחינת גודל (אורך/רוחב/גובה) והן מבחינת צבע, פתחים (חלונות ודלתות, מיזוג אוויר וכד') וצורה. כל אוהל מכל סוג אפשר לייצר ולהזמין בהתאמה אישית החל מאוהל סטנדרטי ועד לאוהל מתנפח.

ציוד נלווה לאירועים גדולים במיוחד באוהל ענק

אם אתם מארגנים אירוע רב משתתפים בין אם פרטי כמו חתונה למשל או עסקי כמו ערב חברה או השקת מוצר, חשוב לא לשכוח להזמין בנוסף לאוהל גם ציוד נלווה. ציוד נלווה הוא כל ציוד החל מגדרות ועד כוסות וצלחות למשל:
• מערכת מיזוג אוויר – מזג האוויר הישראלי נוח רק לכמה חודשים בשנה, ביתר הזמן מזג האוויר בארץ די חם ולכן קיום אירוע באוהל חשוב שייקח זאת בחשבון, בטח ובטח אם מדובר על אירוע בחודשי הקיץ. ניתן להזמין מערכת מיזוג אוויר המתחברת לאוהל ומספקת אוויר קר ונעים, מאווררים ובחורף פטריות חימום ויחידות חימום ניידות.
• גדרות ומחסומים – רלוונטי במיוחד לאירועים במקומות ציבוריים כמו פארקים וחופי הים. גדרות ומחסומים משמשים ראשית לתחימת אזור האירוע כדי לוודא שמי שלא הוזמן ואינו חלק מן האירוע לא יוכל להיכנס. שנית, גדרות ומחסומים משמשים לחלוקה של אזורים שונים באירוע למשל שער כניסה עם בידוק בטחוני או בדיקת כרטיסים, יצירת אזור התארגנות לצוותי קייטרינג, בידור וכדומה, יצירת מתחם לכלה/חתן להתארגנות בפרטיות, עבור שמירה על תורים מסודרים (בעזרת מחסום חבלים בדרך כלל) ועוד.
• תאורה – אם האירוע המתוכנן יתרחש בשעות הערב, תאורה חייבת להיות חלק מהציוד לאירוע. ניתן לשכור תאורה עילית להארת שטחים גדולים לצד תאורה קטנה יותר כמו חבל נורות לד, אורות צבעוניים ליצירת אווירה, נורות המדמות נר, לפידים (משמשים גם להרחקת יתושים וחרקים בעונת הקיץ) וכדומה.
• מערכת הגברה – באירועים הכוללים מוזיקה מערכת ההגברה בדרך כלל תסופק על ידי מי שאחראי על הבידור המוזיקלי כמו הדי.ג'י. אך באירועים גדולים במיוחד כדאי לוודא שיש גם מערכת כריזה ושהמוזיקה מגיעה לכל שטח האירוע בעזרת רמקולים מפוזרים.
• במות – באירועים כמו הופעות, קונצרטים, תצוגות אופנה, כנסים ואפילו אירועים פרטיים כמו חתונות כדאי לשקול השכרת במה. באוהל גדול במיוחד אפשר להקים את הבמה בתוך האוהל עצמו. כאשר מדובר על אירוע בו דוברים עולים על הבמה או הרצאות מסוגים שונים ניתן לשכור גם פודיום.
• שולחנות וכיסאות – כשמדובר על אירוע בו מוגשת ארוחה, בופה, לסדנאות וכדומה יש צורך בכיסאות ושולחנות.
• פינות ישיבה – ספות רביצה, פינות זולה, ריהוט יוקרתי ועוד.
• ציוד נוסף – מפות, דגלים, סכו"ם, כוסות וצלחות, ציוד "קטן" ממותג ועוד.

למה חשוב לשים לב כשבוחרים אוהל ענק?

הדבר הראשון שיש לשים לב אליו הוא גודלו של האוהל. לעיתים קשה להעריך את הגודל המדויק של האוהל למטרה שאנו זקוקים לו – אוהל קטן מידי לא ישרת אותנו כראוי ואוהל גדול מידי עשוי לגרום לאירוע להיראות פחות מרשים (כמות האנשים "נבלעת" בתוכו), יבזבז משאבים שלא לצורך (ניקוי האוהל, תחזוקה שלו, חשמל למערכת מיזוג האוויר וכד') ובאופן כללי פשוט מיותר. הדרך הטובה ביותר לוודא שאנו לוקחים את הגודל הנכן של האוהל היא ייעוץ מקצועי מחברה המתמחה בתחום. חברת השכרת אוהלים תדע להעריך בצורה מדויקת מאוד את גודל האוהל הדרוש לפי השימוש לו, כמות האנשים שעליו להכיל, הציוד שיהיה באוהל ופרמטרים נוספים.
כמו כן, יש לשים לב לאיכות האוהל במיוחד השלד המחזיק אותו. אוהלי ענק הם מבנים גדולים וכבדים שיש להרכיב מחומרים איכותיים וחזקים בצורה נכונה ובטיחותית. רק חברה בעלת ניסיון בתחום יכולה להבטיח אוהל באיכות גבוהה (לשימוש קבוע או להשכרה) שבנוי בצורה חזקה, עמיד לרוחות וגשם, לא מתבלה בשמש במהרה, עם מסגרת חזקה ובנויה בצורה בטיחותית על פי תקני בטיחות רלוונטיים.
דבר נוסף שכדאי לשים לב אליו הוא המחיר של האוהל. בין אם החלטתם לרכוש אוהל ענק או לשכור אותו, כדאי לעשות סקר מחירים. ישנן לא מעט חברות המציעות אוהלים בכל מיני גדלים כולל אוהלי ענק במחירים משתנים. חשוב מאוד לא להתפתות להצעות נמוכות במיוחד שלא לומר מחשידות במחירן. ייתכן ומדובר על אוהל שאינו עשוי מחומרים איכותיים, או הל פגום או אוהל שמגיע ללא שירות הרכבה ופירוק. באופן כללי, כשמדובר על קונסטרוקציות גדולות שאמורות לשמש כמבנה, זמני או קבוע, איכות ובטיחות עדיף שיהיו השיקולים המרכזיים.

אוהלי ישראל
אוהלי ישראל

משכירים אוהלים, ציוד לאירועים ובמות כבר 20 שנים במקצועיות ובאחריות.