לקבלת הצעת מחיר מלאו הטופס

X

אוהלים לאירועים

אוהלי ישראל – לא רק אוהלים

אוהלים המתאימים לכל אירוע

קונספט האוהלים הפך לפופולרי יותר ויותר ונמצא מאד שימושי ויעיל לאירועים פרטיים, עסקיים ומסחריים גם בשל היכולת “להרים” הפקות ואירועים באוהל במקומות עירוניים, ליד הבית או בטבע.

אוהל לאירוע - כל מה שצריך לדעת

מאד משתלם כלכלית לרכוש אוהל משלך במידה ויש לך אירועים רבים.
(למשל אירועים עסקיים לעיתים קרובות). האוהל ישמש אותך היום וגם באירועים עתידיים וכך יעניק לך את האפשרות לעצמאות מבלי להיות תלוי במקום או באדם אחר. כאשר האוהל נמצא ברשותך תמיד, אין בעיית זמינות או חוסר ואתה כבר יודע את כל התנאים שהאוהל מספק והאם יכיל ויתאים את כמות האנשים. בקיצור, בכל ידוע מראש – בלי הפתעות.

לאחר שהחלטת לקנות אוהל לאירועים, כדאי לבדוק שהוא עומד בכל תנאי מזג האויר ומתאים לכל העונות בהנחה שיהיו לך אירועים גם בקיץ וגם בחורף ורצוי מאד לבחור באוהל נייד וקל לפירוק במידה והאירועים יתקיימו במקומות שונים.

 

אוהל לאירוע באוהלי ישראל

חברת אוהלי ישראל מציעה לך מבחר גדול ומגוון של אוהלים לאירועים למכירה במחירים הכי אטרקטיביים. האוהלים שברשותנו גדולים, חזקים, עמידים לגשם, חום/קור, ניידים ומאד שימושיים. בנוסף, הקמת האוהל פשוטה ואינה מורכבת והמחיר שווה לכל כיס.

חשוב מאד להתייעץ עם אנשי מקצוע מיומנים לפני רכישת האוהל, לקבל את המידע הנכון ביותר ורק אז לרכוש את האוהל המותאם לכם ולצרכים שלכם.
אתם יותר ממוזמנים לצור עמנו קשר ולהתייעץ – נשמח לענות על כל שאלה!
התקשרו כעת – 073-3744215

אוהל לאירועים