לקבלת הצעת מחיר מלאו הטופס

X

אוהלים למכירה

אוהלי ישראל – לא רק אוהלים

אוהלים איכותיים ומקצועיים בגדלים שונים למכירה

אחד התחומים המתפתחים בארץ הוא אוהלים גדולים לאירועים. אוהלים מסוג זה משמשים להפקות זמניות, או לאירועים הנערכים בטבע. קיימות חברות שמשכירות אוהלים שכאלה, אך לעתים משתלם לכם דווקא לקנות. אך כיצד תדעו אם כדאי לכם לקנות אוהל או שמוטב להסתפק בהשכרה?

כל מה שחשוב לדעת על אוהלים למכירה

לרשותכם מגוון רחב של קטגוריות אוהלים למכירה:

מגוון האוהלים הניתנים למכירה מוצע ללקוחות בחברת אוהלי ישראל רחב, ומאפשר פתרונות מגוונים לשלל צרכים.

בריכה מקורה למכירה
אוהל גדול למכירה
אוהל איחסון ענק למכירה
אוהל קירוי למגרשי ספורט
אוהלי לוגיסטיקה למכירה
מכירת אוהלים בהתאמה אישית
מכירת אוהלים איכותיים
אוהל לוגיסטי למכירה
קירוי בריכות שחיה
אוהלי בית חולים למכירה

מתי כדאי לקנות אוהל? מתי עדיפה רכישה על פני השכרה?

השאלה האם לקנות אוהל תלויה במשתנה אחד מרכזי: כמות השימוש הצפויה באוהל. האפשרות הראשונה היא לשכור אוהל מחברה בכל פעם שאתם זקוקים לאחד כזה. זוהי אפשרות נוחה כיוון שהחברה שמביאה את האוהל גם מטפלת בו ואחראית לתקינותו, הקמתו וקיפולו. אך במידה ואתם צופים שימוש באוהל בתדירות גבוהה, כמו למשל במקרה של חברה שמקיימת הרבה אירועים עסקיים בחוץ, כנראה שיהיה משתלם לכם לרכוש אחד.

רכישת אוהלים לאירועים תאפשר לכם להיות תלויים בעצמכם בלבד. כאשר אתם שוכרים אוהל אתם תלויים בחברה חיצונית, ואתם עשויים למצוא את עצמכם מודאגים ומוטרדים מהגעת החברה בזמן, מהספקת כל מה שסוכם עליו, מתפעול האוהל, תקינותו ועוד. כאשר האוהל שייך לכם, לעומת זאת, אתם יודעים בדיוק מה תקבלו ומתי, ללא הפתעות מיותרות. מצד שני, אם תהיינה בעיות הן יהיו נתונות לאחריותכם הבלעדית.

אוהלים מומלצים למכירה

אילו אוהלים קיימים?

קיימים סוגים רבים של אוהלים למכירה ולהשכרה, וכאשר אתם ניגשים לבחור אוהל כדאי שתכירו את הסוגים השונים, הנבדלים זה מזה בגודל ובייעוד: תוכלו למצוא אוהלי ירידים, אוהלי בריכה וספורט, אוהלי אחסון, אוהלי חורף נגד גשם בעל דפנות עבות במיוחד ועוד. באוהלי ישראל אנו שמים דגש רב על העיצוב, ואצלנו תוכלו למצוא אוהלים בעלי מראה ייחודי ומרהיב הנותן נופך מיוחד לאירוע.

מה חשוב לדעת לפני שקונים אוהל?

לפני שפונים לאופציה של אוהלים למכירה חשוב לקחת בחשבון את ההוצאות הנלוות לאחזקת אוהל כזה. מלבד מחיר הרכישה הראשוני אתם תצטרכו לתחזק אותו לאורך הזמן. כשהאוהל עומד בחוץ הוא חשוף לפגעי מזג האוויר, והפירוק וההרכבה שלו מוסיפים לבלאי. מצד שני, כשהאוהל מקופל במחסן ללא שימוש זמן רב, הוא עשוי להיפגע דווקא מחוסר השימוש. במידה ובחרתם לרכוש אוהל חשוב לבחור באוהל עמיד ואיכותי מחברה אמינה ומקצועית כך שיחזיק מעמד לאורך זמן.

אוהלים למכירה

איך בוחרים אוהל לקניה?

אחרי שהגעתם למסקנה שהדבר הנכון עבורכם הוא רכישת אוהל עליכם לדעת כיצד לבחור את האוהל הנכון. כאשר ניגשים לבחור אוהל יש לקחת בחשבון את הצרכים והשימושים שאתם מייעדים לו, לחשוב באילו תנאי מזג אוויר האוהל צפוי לעמוד, באיזו עונה תרצו להשתמש באוהל ומהי מידת הרוח / שמש / גשם הצפויים, אוהלים המותאמים במיוחד לחורף יתאימו פחות לימות הקיץ, ואם אתם יודעים שתצטרכו את האוהל בשתי העונות חשוב למצוא אוהל שיתאים לכך. כמובן שקיימים גם אוהלים אוניברסליים המתאימים לכל ימות השנה בעזרת התאמות שונות. בכל מקרה מומלץ להתייעץ עם אנשי המקצוע שלנו כדי לבצע את ההתאמה הטובה ביותר לצרכים שלכם.

מגוון אוהלים למכירה

לכל מטרה

אוהל לאירועים למכירה

מרבית הרוכשים אוהל זקוקים לו כמבנה חצי קבוע או קבוע למשל עבור קירוי בריכה בחורף, בענף החקלאות, בקמעונאות או תעשייה. אך ישנם לא מעט מקרים בהם בהחלט כדאי לרכוש אוהל לאירועים ולא דווקא לשכור אותו לכל אירוע בנפרד למשל:

  • חברות מסחריות שמקיימות פעילויות רבות מחוץ למבנים.
  • גני אירועים שרוצים להמשיך לקיים אירועי חוץ גם בחורף.
  • מתנס"ים, בתי ספר, מועדוני נוער וספורט וכד'.
  • מסעדות, בתי קפה ועסקים שמקיימים פעילות גם מחוץ למבנה הקבוע או משתתפים בתערוכות פתוחות, פסטיבלים וכד'.

אך גם אנשים פרטיים רוכשים לפעמים אוהל קטן לאירועים. במיוחד במשפחות בהן יש אירועים רבים, משפחות גדולות או אפילו וועדי בניין או שכונות. האוהל יכול לשמש לכל אירוע בכל מקום כמעט החל מבגינה הציבורית ועד לחוף הים. אוהל מסוג זה קל להרכבה ופירוק ולא דורש ציוד מיוחד או יכולות טכניות גבוהות. רכישת אוהל קטן או בינוני שקל להרכיב ולפרק אותו יכולה לחסוך לא מעט בטווח הארוך.

ניוד, הרכבה ופירוק

דבר נוסף אותו יש לקחת בחשבון הוא מידת הניידות והפשטות בהקמה ופירוק האוהל. במידה ומדובר באוהל שיעמוד באותו המקום זמן רב, קלות ההקמה והפירוק קריטיים פחות, אך אם האוהל יהיה נייד כדאי לבחור באחד שקל להזיז ממקום למקום. על קלות הניוד משפיעים מנגנון וטכנולוגיה, אך גם המשקל, ויש להתייעץ עם אנשים המבינים בתחום כדי שיעזרו לכם להתאים את האוהל הנכון עבורכם. הקמת האוהל עשויה להיות פשוטה או מסובכת ותלויה בגורמים שונים. תוואי השטח ותנאי מזג האוויר הינם גורם מכריע בעת הקמת האוהל, ובנוסף אליהם פשטות המנגנון גם היא משפיעה. כאשר ניגשים להקים את האוהל יש להקפיד על כללי בטיחות שימנעו תקלות ובעיות בהמשך.

הקמת אוהלים למכירה

לא חשוב אם בחרתם אוהלים למכירה או להשכרה, השלב הראשון בהקמת האוהל הוא מציאת משטח מתאים. חשוב לבחור במשטח מישורי הנקי מאבנים ומפגעים אחרים. בנוסף, מומלץ שלא להקים את האוהל בגובה רב מדי כיוון שהוא עלול להיות חשוף למשבי רוח חזקים שעשויים לפגוע ביציבותו או לגרום לשוליו להתנפנף, בעיקר אם ההרכבה נעשתה על ידי ולא על ידי אנשי מקצוע. לאחר בחירת המשטח בונים את האוהל בהתאם להוראות היצרן ובהתאם להדרכה שתקבלו מאיתנו.

אוהלי ישראל
אוהלי ישראל

משכירים אוהלים, ציוד לאירועים ובמות כבר 20 שנים במקצועיות ובאחריות.